You are currently viewing Veda Mektubu 3. Bölüm İzle Full Kanal D Veda Mektubu yeni bölüm tek parça izle

Veda Mektubu 3. Bölüm İzle Full Kanal D Veda Mektubu yeni bölüm tek parça izle

Veda Mektubu 3. Bölüm İzle Full Kanal D Veda Mektubu yeni bölüm tek parça izle

Kanal D‘nin yeni dizisi Veda Mektubu‘nun 3. bölümü 13 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Veda Mektubu’nun üçüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Kanald Veda Mektubu 3. bölüm izle dizi izle linki…

VEDA MEKTUBU 2. BÖLÜMDE NE OLDU?

Alanur “Oğlunuzu kızımdan uzak tutun. Benim size verecek kızım yok.” diye çıkıştığı Ziya Karlı’dan “Bizim de kesinlikle öyle bir niyetimiz yok. Ayrıca Mehmet nişanlı ve yakında evleniyor.” cevabını alır. Aslı’nın kafası da kalbi de hiç beklemediği bir anda aldığı evlenme teklifi nedeniyle karma karışıktır.

Mehmet Aslı’yı evine geri götürdüğünde gerilim daha da artar. Mehmet, Alanur’a kızıyla evlenmek istediğini ve çok yakında ailesini de alarak istemeye geleceklerini söyler. Öfke patlaması yaşayan Alanur, bu evliliği engellemek için gururunu da ayaklar altına alarak yıllar sonra Ziya ile yüzleşir. Aslı ise annesinin herkesten sakladığı gizemli geçmişini öğrenmenin şokunu yaşamaktadır. Hatice ellerinden kayıp giden Mehmet’i geri kazanmanın yollarını ararken Aslı da çok önemli bir karar verme eşiğindedir.

VEDA MEKTUBU OYUNCULARI

Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım, Bennu Yıldırımlar, Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan, Elena Viunova.

Kanald Veda Mektubu 3. bölüm izle

VEDA MEKTUBU YENİ BÖLÜM İZLE

Veda Mektubu dizisinin Kanal D’de 13 Mart günü yayınlanan 3. bölümünü (üçüncü bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global