Veda Mektubu 5. Bölüm İzle Full Kanal D Veda Mektubu yeni bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Veda Mektubu 5. Bölüm İzle Full Kanal D Veda Mektubu yeni bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Veda Mektubu 5

Veda Mektubu 5. Bölüm İzle Full Kanal D Veda Mektubu yeni bölüm tek parça izle

Kanal D‘nin yeni dizisi Veda Mektubu‘nun 5. bölümü 27 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Veda Mektubu’nun beşinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte KanalD Veda Mektubu 5. bölüm izle dizi izle linki…

VEDA MEKTUBU 4. BÖLÜMDE NE OLDU?

Düğüne dakikalar kala Hatice’nin yaptığı hamle en mutlu günlerinde Aslı ve Mehmet’i karşı karşıya getirir. Bu da yetmezmiş gibi Seher de Aslı’yı Mehmet’ten koparmak için kurduğu planları bir bir uygulamaktadır. Alanur, tarafında sular durulmaz ve Karlı ailesini zor durumda bırakacak bir organizasyon yapar.

Aileyi cemiyetle buluşturan Alanur’un amacı eski aşkı Ziya’yı kullanarak herkesten intikam almaktır. Fakat Alanur’un bu hamlesi hiç de hesapladığı gibi gelişmez. Başta kendisi olmak üzere Aslı ve Mehmet’i de çok güç bir duruma düşürür.

VEDA MEKTUBU OYUNCULARI

Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım, Bennu Yıldırımlar, Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan, Elena Viunova.

KanalD Veda Mektubu 5. bölüm izle

VEDA MEKTUBU YENİ BÖLÜM İZLE

Veda Mektubu dizisinin Kanal D’de 27 Mart günü yayınlanan 5. bölümünü (beşinci bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın