Veda Mektubu 7. Bölüm İzle Full Kanal D Veda Mektubu yeni bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Veda Mektubu 7. Bölüm İzle Full Kanal D Veda Mektubu yeni bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Veda Mektubu 7

Veda Mektubu 7. Bölüm İzle Full Kanal D Veda Mektubu yeni bölüm tek parça izle

Kanal D‘nin yeni dizisi Veda Mektubu‘nun 7. bölümü 10 Nisan günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Veda Mektubu’nun beşinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte KanalD Veda Mektubu 7. bölüm izle dizi izle linki…

VEDA MEKTUBU 6. BÖLÜMDE NE OLDU?

Aslı’nın Ziya’ya annesiyle olan geçmişlerini bildiğini söylemesi büyük bir sırrın ortaya çıkmasına neden olur. Ziya, Alanur ve onun ağzından yazılan ayrılık mektuplarının peşine düşer. Bu mektupları kimin yazmış olduğunu ortaya çıkarmaya çalışırken diğer taraftan da Alanur’a ayrılıkları konusunda ikisinin de suçsuz olduğunu anlatmaya çalışır. Çocuklarının mutluluğu için içlerinde biriken bu öfkeden arınmaları gerektiğini söyler. Ziya’nın Nevzat’ı köşeye sıkıştırmasıyla, Seher de ortaya çıkan bu gerçeklerin ucunun kendine dokunacağından endişe ederek git gide köşeye sıkışır.

Mehmet, Aslı’nın Mina ile ilgili gerçekleri kendisinden sakladığını öğrenir ve büyük bir kavga ederler. Hatice bu durumdan memnun olurken, ayrılabileceklerine dair bir umut besler. Mehmet ve Aslı’nın aşkı yeni bir sınavdan geçerken Hatice yaşananlara daha fazla tahammül edemez ve elindeki son kozu oynar.

VEDA MEKTUBU OYUNCULARI

Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım, Bennu Yıldırımlar, Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan, Elena Viunova.

KanalD Veda Mektubu 7. bölüm izle

VEDA MEKTUBU YENİ BÖLÜM İZLE

Veda Mektubu dizisinin Kanal D’de 10 Nisan günü yayınlanan 7. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın