Veda Mektubu 8. Bölüm İzle Full Kanal D Veda Mektubu yeni bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Veda Mektubu 8. Bölüm İzle Full Kanal D Veda Mektubu yeni bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Veda Mektubu 8

Veda Mektubu 8. Bölüm İzle Full Kanal D Veda Mektubu yeni bölüm tek parça izle

Kanal D‘nin yeni dizisi Veda Mektubu‘nun 8. bölümü 17 Nisan günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Veda Mektubu’nun sekizinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte KanalD Veda Mektubu 8. bölüm izle dizi izle linki…

VEDA MEKTUBU 7. BÖLÜMDE NE OLDU?

Hatice’nin intiharı aileyi derinden sarsar. Herkes bu olay yüzünden gergindir ve hastanede sinirler gerilir. Tabii ki bu öfke Aslı va Alanur’a yönelir. Bu karmaşa içinde Seher’in tokadını öğrenen Alanur’u yatıştırmak Aslı için mümkün olmayacaktır. Bir tarafta Hatice’nin durumu, bir tarafta Alanur’un sınır tanımaz öfkesi Aslı ve Mehmet’i bir kere daha arada bırakacaktır. Mehmet bir uzlaşma ortamı yaratmak isterken savaşı harladığının henüz farkında değildir.

Alanur’un eve baskını ise herkesi zor durumda bırakır. Tüm bu karmaşa içinde en güzel haber Mehmet’ten gelir. Aslı, Ziya’yla annesinin geçmişini Mehmet’in anlamasından çok korkmuştur. Mehmet’in sürprizi bütün sorunların ilacı gibidir. Peki her şey Aslı’nın umduğu gibi mi gelişecektir? Yoksa Aslı tam nefes aldığını düşünürken hayat her şeyi yine alt üst mü edecektir?

VEDA MEKTUBU OYUNCULARI

Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım, Bennu Yıldırımlar, Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan, Elena Viunova.

KanalD Veda Mektubu 8. bölüm izle

VEDA MEKTUBU YENİ BÖLÜM İZLE

Veda Mektubu dizisinin Kanal D’de 17 Nisan günü yayınlanan 8. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın