Veda Mektubu 9. Bölüm İzle Full Kanal D Veda Mektubu yeni bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Veda Mektubu 9. Bölüm İzle Full Kanal D Veda Mektubu yeni bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Veda Mektubu 9

Veda Mektubu 9. Bölüm İzle Full Kanal D Veda Mektubu yeni bölüm tek parça izle

Kanal D‘nin yeni dizisi Veda Mektubu‘nun 9. bölümü 24 Nisan günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Veda Mektubu’nun dokuzuncu bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte KanalD Veda Mektubu 9. bölüm izle dizi izle linki…

VEDA MEKTUBU 8. BÖLÜMDE NE OLDU?

Seher, Ziya’nın itirafı üzerine Alanur’un varlığından daha fazla kaçamaz. Yıllardır içinde biriktirdiklerini dökme zamanıdır ve Alanur’la aralarında sert bir yüzleşme yaşanır. Seher bu durumu yeni öğrenmiş gibi davranırken Alanur ise mektup olayının Seher’in başının altından çıktığını ispatlamaya kararlıdır ve Seher’e açık açık savaş ilan eder. Her şeyin ortaya çıkmasıyla Aslı için tehlike çanları çalmaya başlar. Seher Aslı’yla yüzleşirken sırrını taşıyacağının sözünü verir. Aslı’nın vicdanına oynayarak onu annesine karşı kışkırtır. Amacı önce anne kızın arasını açmak, sonra Aslı’dan kurtulmaktır.

Aslı Seher’le aralarının düzeldiğini zannederek teselli bulurken Seher ikili arasında gerilim yaratacak durumlar oluşturmak için sinsi bir çabaya girer. Fakat görünen resimde Aslı ile Seher anne kız gibi oldukları için bu durum Hatice’nin zoruna gider. Bu savaşta kendini piyon gibi kullanılmış hisseder. Bu da önemli bir karar almasına sebep olur. Bu savaşta kızını da kaybettiğini düşünerek yenilgi yaşayan Alanur’a beklenmedik bir teklifle gelir. Bu hamle Alanur için bir çıkış olacak mıdır? Ve Ziya Karlı köşkünde kartlar yeniden dağıtılır.

VEDA MEKTUBU OYUNCULARI

Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım, Bennu Yıldırımlar, Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan, Elena Viunova.

KanalD Veda Mektubu 9. bölüm izle

VEDA MEKTUBU YENİ BÖLÜM İZLE

Veda Mektubu dizisinin Kanal D’de 24 Nisan günü yayınlanan 9. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın