Yasak Elma 174. Bölüm Full izle! FOX Yasak Elma yeni bölüm izle! Yasak Elma son bölüm tek parça izle!

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Yasak Elma 174. Bölüm Full izle! FOX Yasak Elma yeni bölüm izle! Yasak Elma son bölüm tek parça izle! Hasretimsin.Net

Yasak Elma 174

Yasak Elma 174. Bölüm Full izle! FOX Yasak Elma yeni bölüm izle! Yasak Elma son bölüm tek parça izle!

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 174. bölümü 24 Nisan 2023 Pazartesi günü Fox ekranlarında yayınlandı. Haberimizin devamında FOX TV Yasak Elma 174. bölüm izle linki bulabilirsiniz… Dizi izle

Dizi haberleri…

YASAK ELMA DİZİSİNİN KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA 173. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Ender’in Yıldız için hazırladığı bekarlığa veda partisi umdukları gibi geçmez. Uyandıklarında Yıldız, Asuman, Ender ve Zeynep hiçbir şey hatırlamıyorlardır ve Handan kayıptır. Doğan’a belli etmeden ne olduğunu çözmek ve Handan’ı bulmak için çok az zamanları vardır.

FOX TV Yasak Elma 174. bölüm izle

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM İZLE

Yasak Elma dizisinin 1 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan 174. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link. İşte dizi izle linki…

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın