You are currently viewing Yürek Çıkmazı 15. Bölüm İzle Full TRT 1 Yürek Çıkmazı yeni bölüm tek parça izle

Yürek Çıkmazı 15. Bölüm İzle Full TRT 1 Yürek Çıkmazı yeni bölüm tek parça izle

Yürek Çıkmazı 15. Bölüm İzle Full TRT 1 Yürek Çıkmazı yeni bölüm tek parça izle

TRT 1’in yeni dizisi Yürek Çıkmazı‘ın 15. bölümü 7 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Yürek Çıkmazı’ın on beşinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz. İşte TRT Yürek Çıkmazı 15. bölüm izle linki…

Dizi izle

Başrollerinde Ayça Bingöl, Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı Gold Film imzalı yeni dizi Yürek Çıkmazı’nın konusu, oyuncu kadrosu ve yayın tarihi merak konusu oldu. İşte TRT1’in yeni dizisi Yürek Çıkmazı hakkında merak edilenler.

Dizi haberleri…

YÜREK ÇIKMAZI 14. BÖLÜMDE NE OLDU?

Babasının suçsuz bulunmasıyla büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Halil, Yürek Çıkmazı’nı terk ederek, yine eski kayıp günlerine geri döner. Funda dışında kimse ona ulaşamaz. Her yerde Halil’i arayan Zeynep’in yardımına Ali Fuat yetişir. Halil’i Zeynep’i daha fazla üzmemesi konusunda uyarır. Raporun temiz çıkmasıyla birlikte evden firar eden Feride, babasının da kışkırtmasıyla peşinden gelen kocasına kafa tutar.

Ancak Kıvanç hiç beklemediği bir hamle yaparak, “ya ben ya baban” diyerek onu bir seçime zorlar. Öte yandan Yılmaz’ın hayatına hiç beklenmedik bir anda Kader isminde bir kadın girer. Yılmaz’ın tatlı bir tesadüfle tanıştığı bu kadın, beraberinde pek çok sürprizi de getirecektir. Halil’in bulunduğu mekana ani bir ziyarette bulunan Zeynep, gördükleri karşısında şok olur. Artık Halil hakkında bir karar vermek zorundadır.

YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

Ayça Bingöl

Alp Navruz

İrem Helvacıoğlu

Cemal Toktaş

Rozet Hubeş,

Özlem Ulukan

Timur Ölkebaş

Mesut Akusta

Eylül Ersöz

Bihter Dinçel

Erhan Alpay

Güler Ökten

Alp Akar

Aydan Şener

Dilara Aksüyek

TRT Yürek Çıkmazı 15. bölüm izle

YÜREK ÇIKMAZI YENİ BÖLÜM İZLE

Yürek Çıkmazı dizisinin TRT 1’de 7 Mart 2023 günü yayınlanan 15. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. İşte dizi izle linki…

Kaynak: Haber Global