Yürek Çıkmazı 20. Bölüm İzle Full TRT 1 Yürek Çıkmazı yeni bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Yürek Çıkmazı 20. Bölüm İzle Full TRT 1 Yürek Çıkmazı yeni bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Yürek Çıkmazı 20

Yürek Çıkmazı 20. Bölüm İzle Full TRT 1 Yürek Çıkmazı yeni bölüm tek parça izle

TRT 1’in yeni dizisi Yürek Çıkmazı‘ın 20. bölümü 18 Nisan günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Yürek Çıkmazı’ın yirminci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz. İşte TRT Yürek Çıkmazı 20. bölüm izle linki…

Dizi izle …

Başrollerinde Ayça Bingöl, Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı Gold Film imzalı yeni dizi Yürek Çıkmazı’nın konusu, oyuncu kadrosu ve yayın tarihi merak konusu oldu. İşte TRT1 dizisi Yürek Çıkmazı hakkında merak edilenler.

Dizi haberleri

YÜREK ÇIKMAZI 19. BÖLÜMDE NE OLDU?

Cenazenin ardından; acısını bir nebze olsun unutmak ve Ali Fuat’a verdiği sözü yerine getirmek isteyen Halil, gece gündüz çalışarak kulübü açılışa hazır hale getirir. Ali Fuat’ın vasiyetinin açıklanmasını ardından tüm mirasın Halil’e kaldığı öğrenilir. Gerçekleri kendisinden sakladığı için Halil’e mesafeli duran Zeynep ve Halil’in arası vasiyet yüzünden tekrar gerilir.

Halil, Ali Fuat’ın da arzu ettiği gibi Zeynep’le evlenerek babasının tüm variyetini Zeynep’in üzerine geçirmek ister. Bu Ali Fuat’ın ondan son isteğidir. Zeynep ise soyadını alamadığı bir babanın malını da reddeder. Artık evliliklerinin önündeki en önemli engel bu mirastır.

Yılmaz adım adım kızını boşanmaya doğru sürüklerken, kendisi de Kader ile yeni bir hayat kurmanın derdindedir. Ancak Kader’in Yılmaz için bambaşka planları vardır. Yılmaz’ın hak ettiği cezayı alması için ilk adımı atar ve Zeynep’in telefonuna sesli bir mesaj bırakır.

YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

Ayça Bingöl

Alp Navruz

İrem Helvacıoğlu

Cemal Toktaş

Rozet Hubeş,

Özlem Ulukan

Timur Ölkebaş

Mesut Akusta

Eylül Ersöz

Bihter Dinçel

Erhan Alpay

Güler Ökten

Alp Akar

Aydan Şener

Dilara Aksüyek

TRT Yürek Çıkmazı 20. bölüm izle

YÜREK ÇIKMAZI YENİ BÖLÜM İZLE

Yürek Çıkmazı dizisinin TRT 1’de 18 Nisan 2023 günü yayınlanan 20. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. İşte dizi izle linki…

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın