Yürek Çıkmazı 21. Bölüm İzle Full TRT 1 Yürek Çıkmazı yeni bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Yürek Çıkmazı 21. Bölüm İzle Full TRT 1 Yürek Çıkmazı yeni bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Yürek Çıkmazı 21

Yürek Çıkmazı 21. Bölüm İzle Full TRT 1 Yürek Çıkmazı yeni bölüm tek parça izle

TRT 1’in yeni dizisi Yürek Çıkmazı‘ın 21. bölümü 25 Nisan günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Yürek Çıkmazı’ın yirmi birinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz. İşte TRT Yürek Çıkmazı 21. bölüm izle linki…

Dizi izle

Başrollerinde Ayça Bingöl, Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı Gold Film imzalı yeni dizi Yürek Çıkmazı’nın konusu, oyuncu kadrosu ve yayın tarihi merak konusu oldu. İşte TRT1 dizisi Yürek Çıkmazı hakkında merak edilenler.

Dizi haberleri…

YÜREK ÇIKMAZI 20. BÖLÜMDE NE OLDU?

Halil ve Zeynep, Kader’in bıraktığı ses kaydını dinlemiştir. Zeynep, kim olduğunu bilmedikleri kadın tekrar aradığında Halil’e haber verecektir. Halil, Zeynep’i Cem ve Armağan’ın evine bırakmak ister, onlardan isteyecektir sevdiği kızı. Zeynep hala ailesine kırgın olduğu için kabul etmez. Ama Halil ısrarlıdır. Onlar büyütüp bu yaşa getirmişlerdir Zeynep’i. Bunu hak ediyorlardır. Zeynep Halil’in isteğiyle evine gider. Çok mutlu olur anne babası fakat Zeynep tavırlıdır hala onlara, Halil rica etti diye gelmiştir.

Cem ve Armağan, damat olarak istemedikleri Halil’in sayesinde kızlarına kavuşmuştur. Ama ne fayda, yakında evlenip gidecektir. Cem ve Armağan hiç onaylamadıkları bu evliliğe karşı nasıl davranacaklarını bilemez. Halil, istemede kardeşlerinin de olmasını çok ister. Yılmaz’ın engel olacağını düşünür ama “tamam” demiştir Yılmaz. Bu arada Feride’nin Kıvanç’la gitmesi, baba evine geri dönmemesi Yılmaz’ı çileden çıkarmıştır. Feride’den hiç beklemiyordur böyle bir şeyi. Kızına rest çeker. Eğer seni affetmemi istiyorsan yapmanı istediğim tekbir şey var der. Yılmaz, Feride’yi hayatının en zor kararını vermeye zorlar.

Halil, Ömer’den Ali Fuat’ın öldüğü geceyle ilgili yeni şeyler öğrenir, Ömer’den. O gece en son Cem görüşmüştür Ali Fuat’la. Halil, Cem’e gidip neler olduğunu anlatmasını ister. Cem zaten hoşlanmadığı Halil’in suçlayıcı tavrından ayrıca çok rahatsız olur. İstemeden hemen önce yaşanan bu durumla ikili arasındaki gerilim had safhaya ulaşır. Tüm bunlar olurken Caner de boş durmuyordur.

Zeynep ve Halil’in arasını açacak bir planı vardır. Zeynep sonunda Kader’le buluşur. Kader, bildiklerini anlatmadan önce ikimizden başka kimse bilemeyecek diye söz ister, özelikle de Halil. Zeynep bu durumu Halil’e söyleyecek midir? Ve heyecan dolu o gece nihayet gelir. Halil ailesiyle birlikte Zeynep’i istemeye gider..

YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

Ayça Bingöl

Alp Navruz

İrem Helvacıoğlu

Cemal Toktaş

Rozet Hubeş,

Özlem Ulukan

Timur Ölkebaş

Mesut Akusta

Eylül Ersöz

Bihter Dinçel

Erhan Alpay

Güler Ökten

Alp Akar

Aydan Şener

Dilara Aksüyek

TRT Yürek Çıkmazı 21. bölüm izle

YÜREK ÇIKMAZI YENİ BÖLÜM İZLE

Yürek Çıkmazı dizisinin TRT 1’de 25 Nisan 2023 günü yayınlanan 21. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. İşte dizi izle linki…

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın