Yüz Yıllık Mucize 2. Bölüm İzle Full Star TV Yüz Yıllık Mucize yeni bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Yüz Yıllık Mucize 2. Bölüm İzle Full Star TV Yüz Yıllık Mucize yeni bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Yüz Yıllık Mucize 2

Yüz Yıllık Mucize 2. Bölüm İzle Full Star TV Yüz Yıllık Mucize yeni bölüm tek parça izle

Star TV‘nin yeni dizisi Yüz Yıllık Mucize‘nin 2. bölümü 30 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Yüz Yıllık Mucize’nin ikinci bölümünü izleyebileceğiniz linki ve dizi hakkında merak edilen bilgileri bulabilirsiniz… İşte Star tv Yüz Yıllık Mucize 2. bölüm dizi izle linki.

YÜZ YILLIK MUCİZE 1. BÖLÜM KONUSU

Ali Tahir (Birkan Sokullu) Sakarya Cephesi’nde savaşırken şehit düşer. Defnedilmek üzereyken yaşanan bir mucize ona yeniden hayat verir. Ancak bu mucize Ali Tahir’in hiç yaşlanmamasına neden olur. 130 yıllık yaşamına çok şey sığdıran Ali Tahir için hayatına devam etmek daha da zorlaşır. Ali Tahir’in -son ismiyle Kemal’in- sırrını bilen tek kişi ise çocukluğundan beri tanıdığı Turgut (Necip Memili) olmuştur.

Asıl mesleği avukatlık olan ama yazmaya heves duyan ve ilk romanını yazmak için uğraşan Harika (Ebru Şahin) ise halası Süreyya (Zerrin Tekindor) tarafından büyütülmüştür ve halaları, kardeşi ve kuzenleriyle birlikte 8 kadın aynı evde yaşamaktadır. Evden romanını yazmak için ayrılan Harika’nın hiç ummadığı anda yolu Kemal’le kesişir.

Harika’nın iyi bir hikaye bulmaya, Kemal’in de yükünden kurtulup hikayesini anlatmaya ihtiyacı vardır. İkisinin de hayatları birbirleriyle tanıştıktan sonra ummadıkları şekilde değişecektir.

YÜZ YILLIK MUCİZE OYUNCULARI KİMLER?

Yüz Yıllık Mucize’nin oyuncu kadrosunda Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Gözde Seda Altuner, Laçin Ceylan, Ayşegül Cengiz, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan, Zehra Kelleci ve Hümeyra yer alıyor.

Star tv Yüz Yıllık Mucize 2. bölüm

YÜZ YILLIK MUCİZE YENİ BÖLÜM İZLE

Yüz Yıllık Mucize dizisinin Star TV’de 30 Mart günü yayınlanan 2. bölümünü (ikinci bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın