Yüz Yıllık Mucize 6. Bölüm İzle Full Star TV Yüz Yıllık Mucize yeni bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Yüz Yıllık Mucize 6. Bölüm İzle Full Star TV Yüz Yıllık Mucize yeni bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Yüz Yıllık Mucize 6

Yüz Yıllık Mucize 6. Bölüm İzle Full Star TV Yüz Yıllık Mucize yeni bölüm tek parça izle

Star TV‘nin yeni dizisi Yüz Yıllık Mucize‘nin 6. bölümü 27 Nisan günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Yüz Yıllık Mucize’nin altıncı bölümünü izleyebileceğiniz linki ve dizi hakkında merak edilen bilgileri bulabilirsiniz… İşte Star tv Yüz Yıllık Mucize 6. bölüm izle dizi izle linki.

YÜZ YILLIK MUCİZE 5. BÖLÜM KONUSU

Cem’i kanlar içinde gören Harika ve konaktakiler Cem’i hızla hastaneye götürürler. Cem’in kendisini bu hale getirenin Kemal olduğunu söylemesi Süreyya’yı daha da sinirlendirirken Harika’nın da kafasını karıştırır. Kemal ise kendisini açıklamak ve Cem’in söyledikleriyle ilgili hesaplaşmak için soluğu hastanede alır. Süreyya’nın Harika’ya Kemal’i bir daha görmemesi yönünde baskıları devam ederken; geçmişte Eşref’le yaşadıklarının yükü tekrar omuzlarına binmiştir.

Kemal’in evine gizlice bırakılan bir zarf onu huzursuz edince Turgut işi ele alır. Kemal, tüm gerçekleri Harika’ya anlatmak için onunla buluşmak ister. Harika, kalbinin sesini dinleyerek Kemal’e gider ancak Süreyya’nın da peşinden geldiğini bilmemektedir. Kemal, Harika’ya evlenme teklifi eder.

YÜZ YILLIK MUCİZE OYUNCULARI KİMLER?

Yüz Yıllık Mucize’nin oyuncu kadrosunda Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Gözde Seda Altuner, Laçin Ceylan, Ayşegül Cengiz, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan, Zehra Kelleci ve Hümeyra yer alıyor.

Star tv Yüz Yıllık Mucize 6. bölüm izle

YÜZ YILLIK MUCİZE YENİ BÖLÜM İZLE

Yüz Yıllık Mucize dizisinin Star TV’de 27 Nisan günü yayınlanan 6. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın