boğa burcu

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Sempatik, çekici, planlı… Astrolog  Boğa burcu erkeğiyle ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. Boğa erkeği nasıldır, olumlu olumsuz yönleri, kariyeri, aşk hayatı… Karşınızda A’dan Z’ye Boğa burcu erkeği özellikleri

A’dan Z’ye Boğa Burcu Erkeği

Boğa erkeği sempatik tavırları, sakin ve yumuşak duruşuyla, yakışıklılığıyla dikkat çeker. Venüs’ün şansını ve güzelliklerini üzerinde taşıyan Boğa burcu erkeği pek çok konuda olumlu ve anlayışlı olabilir, zira konfor alanı onun için önemlidir. Yemekten, uzun, hoş sohbetlerden keyif alır. Hayatı da bu keyif anlayışı üzerine kuruludur. Boğa burcu erkeğinin keyif alanına dokunulmamalı ve bu alan mümkün olduğunca genişletilmelidir. Maddi güven onun için önemlidir, maddi rahatlık konfor alanını korumasını sağlar. Evinde ve aile içinde bir kraldır, sözünün dinlenmesini ister. Aşk konusunda emeğe inanır, hizmet ve sürekli anlayış ve hoş görü bekleyebilir. Eşinden, sevgilisinden sonsuz doğruluk ve sadakat bekler. Hareket ve seyahatten çok hazzetmeyebilir, seyahate çıkarken kılı kırk yarabilir, planlı ve programlı hareket etmekten hoşlanır. Sıra dışı fikir ve düşüncelerini göstermekten çekinmez. Arkadaşlarına karşı son derece özverili ve anlayışlıdır, aslında sevgilisinden ziyade arkadaşı olmak daha iyi olabilir.  Son olarak her Boğa erkeğinin ruhunda gizli bir komutan ve liderlik vardır ve gerektiğinde bu tarafını duruşuyla çok tezat bir biçimde ortaya çıkarır, bu gizli lidere saygı duymak ihmal edilmemelidir.

Fiziksel özellikler

Venüs’ün burcu olan Boğa erkeği güzel ve hoş bir görünüme sahiptir. Boğa dişil bir burçtur ve feminen özellikleri de maskülen tarafıyla bütünleştirerek çekici bir biçimde yansıtır. Zarif hatlara sahip bir resim tablosu kadar güzel ve renkli bir görünümü olabilir.

Duygusal özellikler

Zarif dış görünümü ve hatlarına rağmen çok da duygusal değildir. Tam aksine sert, katı ve duygusuz olabilir. Maddiyat ve güven onun için önemlidir ve bu alanda belli bir konforu ve rahatı yoksa görünümü aksine bu sert duygusal tarafını net bir şekilde yansıtır.

Olumlu yönleri

İhtiyaç duyduğunuz konfor, sadakat ve güveni Boğa erkeğinde bulabilirsiniz. Kendisine kadar olmasa da birlikte olduğu kişiye her türlü maddi güven ve rahatlığı sunar. Bir Boğa erkeği ile kendinizi bir şekilde güvende ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Olumsuz yönleri

Zaman zaman aşırı sahiplenici ve tutucu olabilir. Sabit duruşu, rahatını, keyfini mecbur olmadıkça bozmak istemeyişi bir süre sonra bunaltıcı gelebilir.

Aşk ve ilişkileri

Maddi tarafı güçlü olan Boğa erkeği daha fazla rahatlık, huzur ve konfor için ve bu alanını genişletmek için karşısındaki kişiden sürekli bir emek, bakım ve hizmet bekleyebilir. Bu noktada pek de ödün vermekten yana olmayışı uzun süreli beraberliklerde çok fazla sabır ve anlayış gerektirebilir.

Kariyeri

Kariyerinde çok farklı ve sıra dışı yolların peşinden gidebilir. Kısa yolları tercih ederek maddi konfor ve huzura kolay yoldan ulaşmak isteyebilir. Sanata ve güzelliklere düşkündür. Ama her şeyden çok paraya düşkün olabilir. Finans, ekonomi, bankacılık kariyeri olabilir. Sanatı da sonuçta paraya endeksli bir iş veya mesleğe dönüştürebilir.

Cinsel yaşamı

Tensel hazlar ve uyum onun için son derece önemlidir. Azla yetinmeyebilir ve her aşamada daha fazla tatmin ve haz peşinde olabilir.

Aile yaşamı

Aile yaşamında tahtındaki bir kral gibi olmayı ve etrafındaki hemen herkesin onun rahatını sağlamaya odaklı olmasını bekleyebilir. Aile içinde sözünün geçmesini ve kendisine uyulmasını ister.

Neleri sever?

Temiz ve bakımlı insanlardır. Kendine bakmayı, giyimine, duruşuna özen göstermeyi sever. Ayrıca maddi konforunu yansıtmayı da ister. Kendini sahip olduklarıyla değerli bulur ve onlarla övünmeyi ve de övülmeyi sever.

Neden nefret eder?

Odaklı ve azimli bir kişidir ve dağınıklıktan hoşlanmaz. Dağınıklık onun rahat ve konforunu tehdit eder çünkü. Planlı olmayan organizasyonlardan, sonu görünmeyen işlerden, riskten ve tehlikeden hiç hoşlanmaz.

Hangi kadınlardan hoşlanır?

Çalışkan, üretken kadınlardan hoşlanır. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar hesaplayan, düşünen kadınlar tam ona göredir.

Hangi kadınlardan hoşlanmaz?

Fayda sağlamayan, tembel ve üşengeç kadınlardan hoşlanmaz. Gizli bir lider ve yönetici olduğundan fazla başına buyruk kadınlardan da hazzetmez.

Nasıl barışır?

Bu konuda ince detayları düşünmeli ve hesabınızı doğru yapmalısınız. Aksi halde hele de bir çıkarı, faydası ve beklentisi yoksa barışmaya yanaşmaz. Derin ve kapsamlı düşünmelisiniz.

Boğa erkeği nasıl bir sevgili olur?

Boğa erkeği sevimli, tatlı dilli ve sempatik bir sevgili olabilir. Damarına basılmadığı ve huyuna gidildiği sürece sadık ve uyumludur.

Boğa erkeği nasıl bir baba olur?

Boğa erkeği sevecen, koruyucu ve kollayıcı bir babadır. Çocuklarının gerek maddi gerek manevi her ihtiyacını düşünür ve ona göre hareket eder.

Boğa erkeği nasıl mutlu olur?

Boğa erkeğinin mutluluğuna giden yol tek kelimeyle boğazından geçer. Güzel hazırlanmış gurme lezzetleri onu anında mutlu edebilirsiniz.

Boğa erkeği hangi hediyeleri sever?

Çok yönlü, işlevli çakılar, araç, gereçler, bilgisayar, tablet, hesap makineleri, teknolojik aletler Boğa erkeğine en uygun hediyeler olabilir.

Boğa erkeği nasıl ikna edilir?

Boğa erkeği sabit tutumlu, fikirli ve dolayısıyla inatçıdır. Onu ikna etmek için gerçekten mükemmel bir plan hazırlamanız ve düşünmeniz gerekebilir. Sabırlı olmalı ve bunun uzun süreceğini baştan kabullenmelisiniz.

Boğa erkeği nasıl cezbedilir?

Boğa erkeği gizem ve bilinmeye mıknatıs gibi çekilebilir. Çünkü içten içe güç, iktidar ve mükemmeliyetçilik odaklıdır. Aşılması ve yenilmesi zor, güçlü kadınları sever.

Boğa erkeği nasıl giyinir?

Boğa erkeği şık ve alımlı görünmeyi sever. Kaliteli ve düzgün hazırlanmış giysiler, takım elbiseler ona göredir. Evinde ise rahat ve salaş kıyafetleri tercih edebilir.

Boğa erkeği hangi renkleri sever?

Boğa erkeği sanatsal ve zevkli tarzıyla hemen her rengi üzerine bir şekilde yakıştırmasını bilir. Tabalar, kahverengi ve bejler tercih ettiği renkler arasında olabilir.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top