boğa burcu

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Kararlı, istikrarlı, estetik… Astrolog Boğa burcu kadınıyla ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. Boğa kadını nasıldır, olumlu olumsuz yönleri, kariyeri, aşk hayatı… Karşınızda A’dan Z’ye Boğa burcu kadını özellikleri

A’dan Z’ye Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadını sakin ve sabırlıdır. Telaştan, aceleden hiç hoşlanmaz, hazırlanması, giyinmesi, süslenmesi için zamana ihtiyacı vardır. Kadını eşsiz lezzetler denemekten, yemekten hoşlanır ve keyif alır; lüks, konfor ve maddiyat etkileyicidir. Ayrıca hedef odaklı, azimli ve inatçıdır. Belli bir hedefi varsa önünde durmamak hatta yolunu açmak ve asla aksi yönde inat etmemek şarttır. Aşkta ve ilişkilerde titiz ve mükemmeliyetçidir ve bu konuda hiçbir detayı gözden kaçırmaz. Boğa kadını estetikten, kozmetikten zevk duyar, güzelliğe tutkundur. Bakımlı ve hoş bir görüntüsü vardır. Sanatçı ruhludur. Sergileri gezmek, konserlere gitmek, sanata ve sanatçıya dost olmak ister. Boğa burcu kadını evde oturmayı, dinlenmeyi, rahat olmayı sever. Dolayısıyla çılgın gibi gezmek, seyahat etmek yerine belli bir hedef doğrultusunda belli sürede geziler yapmak tercihidir. Boğa bir toprak burcudur, ayaklarının yere basmasını sever, doğal ortamlardan hoşlanır. Bir kır evi, doğa gezisi, yürüyüş, ağaçlar ve yeşilliklerin içinde olmak onu mutlu eder. Boğa burcu kadının ruhunda gizli bir lider taşır. Her ne kadar yumuşak, tatlı, sakin ve ağırkanlı olsa da ilişkide komutayı ele almak için gizli ve derin bir savaş verir.

Fiziksel özellikler

Boğa hem dişil hem de Venüsyen bir burçtur. Dolayısıyla kadınları oldukça güzel ve çekici olabilir. Sanat eseri gibi bir görünümleri olabilir. Seksi bir duruşları vardır.

Duygusal özellikler

Seksi ve alımlı görünümlerinin aksine duygusal olarak çok da hassas olmayabilirler. Maddi zevklere düşkünlüğü onu materyalist kılabilir.

Olumlu yönleri

Boğa kadını etrafına güzellikler katar. Maddi zevkler yanında yemeğe düşkünlüğü onu gerçek bir gurme kılar. Onunla aç kalmak bir yana kendinizi sürekli görsel bir şölen içinde bulabilirsiniz.

Olumsuz yönleri

Çabuk harekete geçememesi ve ataleti yorucu olabilir. Tensel ve dokunsal zevklere düşkünlüğü duygulardan yoksunluk izlenimi bırakabilir.

Aşk ve ilişkileri

Boğa kadını oldukça sadıktır. Seçtiği kişiden asla vazgeçmek istemez ve sonsuz bir sadakat beklentisi olabilir. Ev ortamlarını gezmeye ve seyahatlere tercih edebilir. Çok hareketli ve aktif biriyseniz size uygun olmayabilir ancak sabırlı ve sebatkâr biriyseniz sizi mutlu edecektir.

Kariyeri

İş yaşamı ve kariyerinde zekasını ve sıra dışılığını öne çıkarır. Büyük işleri kolay ve kısa yollarla halletmenin ustası olabilir. Kendinden hiç beklenmeyen sıra dışı tercihler yapabilir.

Cinsel yaşamı

Kendisine hizmet edilmesini sever ve karşılığında sunduğu fiziksel ve görsel şölen sizi tatmin edebilir. Sevdiği kişiyi mutlu etmek için emek vermekten sakınmaz.

Aile yaşamı

Boğa kadında evinde ve aile ortamında bir kraliçe olmaktan hoşlanır. Kendisine itaat edilmesini ve kararlarına saygı duyulmasını bekler. Karşılığında oldukça koruyucu, kollayıcı, sadık ve vefalıdır.

Neleri sever?

Emek harcanan şeyleri sever. Etrafında pervane olunması onu mutlu eder. Çalışkanlıktan, üretkenlikten ve koşulsuz itaatten hoşlanır.

Neden nefret eder?

Kaale alınmamaktan asla hoşlanmaz. Fark ettirmeden sizi yönetmeye çalışır ve kendisine karşı gelindiğinde çok çabuk fark eder ve affetmekte zorlanır.

Hangi erkeklerden hoşlanır?

Maddi hırsları olan ve bu yolda mükemmeliyetçi erkeklerden hoşlanır. Karşısındaki ilişkisi için sürekli çabalayan, onu sürekli geliştirip düzelten kişi olmalıdır. Sakin yapısının aksine ilişkide sürekli tutku ve heyecan arar.

Hangi erkeklerden hoşlanmaz?

Huzurunu ve keyfini kaçıran, bencil özellikler taşıyan erkeklerden hoşlanmaz. Onun yaşamını kolaylaştırmayıp bir de aksine zorlaştırıyorsanız ilişkiniz uzun süremeyebilir.

Nasıl barışır?

Boğa kadını kolay kolay unutmaz. Hatta kindar bile olabilir. Sizi affetmek için size kırk takla attırabilir ve bu konuda görüntüsünün aksine epeyce de zalim olabilir.

Boğa kadını nasıl bir sevgili olur?

Zevklerine ve keyiflerine düşkünlüğü onu biraz bencil bir sevgili kılabilir. Ancak sizi rahat ve güvende hissettirmeyi de bilir. Boğa kadını sadık ve kalıcı bir sevgilidir.

Boğa kadını nasıl bir anne olur?

Boğa kadını emektar bir annedir. Çocukları için tüm imkânlarını seferber edebilir. Karşılığında çocuklarının da kendisine itaat etmesini ve sözlerini buyruk kabul etmelerini bekleyebilir.

Boğa kadını nasıl mutlu olur?

Boğa kadınını can boğazdan gelir sözüne inanır. Onu mutlu etmenin yolu güzel restoranlardan, yemeklerden, şatafat, konfor ve lüksten geçebilir.

Boğa kadını hangi hediyeleri sever?

Boğa kadını konfor alanını genişleten yastık, örtü, nevresimler, minderler, mekanik, fonksiyonel, işe yarayan ufak tefek aletler, mutfak araç gereçlerinden hazzedebilir.

Boğa kadını nasıl ikna edilir?

Onu herhangi bir konuda ikna etmek oldukça zordur. Kendisini ikna etmesini beklemek, sabırlı olmak, asla ve asla inat etmemek yerinde bir davranış olabilir.

Boğa kadını nasıl cezbedilir?

Ona aradığı ve beklediği gösterişi, konforu ve lüksü sunmanız, pahalı ve zevklerine hitap eden hediyeler almanız onu cezbedecektir. Para Boğa kadınını cezbeden bir unsurdur.

Boğa kadını nasıl giyinir?

Yuvarlak ve dişil hatlarını öne çıkaran tasarımlardan hoşlanır. Makyajı ve süslenmeye aşırı sever ve aynalarla dosttur Boğa kadını.

Boğa kadını hangi renkleri sever?

Boğa kadınının renk tercihi oldukça değişken ve gökkuşağı tarzında olabilir. Kendisini gösterişli ve alımlı gösterebilecek tüm renkleri bir ressam gibi paletine katabilir.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top