Counter Strike cs2 ne zaman çıkacak?

Counter Strike cs2 ne zaman çıkacak? İle İlgili yazılar, resimler ve bilgileri sizler için derledik

  * Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.  

Counter Strike cs2 ne zaman çıkacak?

Counter Strike 2

CS2 sınırlı test daveti nasıl alınır? (Counter Strike 2 ne zaman çıkacak?)

Oyunseverler, Counter Strike 2’nin ne zaman çıkacağını merak ediyor.

Valve, Counter-Strike: Global Offensive’de (CS:GO) seçkin hesaba sahip olan bazı kullanıcılara CS2 erişimi sağladı.

Sınırlı test davetinde “Bu testin amacı CS2’nin bir takım özelliklerini çeşitli kullanıcı konfigürasyonlarında değerlendirmek, sunucu altyapısında test yapmak ve geri bildirim toplamaktır.” ifadeleri yer aldı.

Counter Strike’ın resmi hesabından yapılan açıklamada, “Bugün, Counter-Strike 2‘deki becerinizin kesin bir göstergesi olan CS Rating’i tanıtıyoruz. Bölgesel ve Dünya Liderlik Tabloları ile tam olarak ne durumda olduğunuzu bileceksiniz.

HARİTA BAŞINA BECERİ GRUBU

CS2’deki rekabetçi mod artık harita başına Beceri Grupları içeriyor, böylece oyuncular favori haritalarında ustalaşabiliyor.

Counter-Strike 2’de maç uzunluğu, kazananı belirlemek için uzatmalarla birlikte 12 turluk yarılara dönüşüyor.

CS 2 yavaş yavaş açık betaya dönüyor: Kimler katılabilir?

CS 2 için sınırlı test davetleri, Counter-Strike Global Offensive üzerinden bazı oyunculara dağıtılmaya başlandı.

Yılın ilk çeyreğinde “CS:GO katili” sloganıyla duyurulan Counter-Strike 2 için geri sayım bir hayli azaldı. Oyunun kapalı beta sürecinde olduğunu biliyorduk. 1 Eylül tarihinde CS:GO’ya gelen güncelleme ile birlikte CS 2 artık yavaş yavaş açık betaya dönüyor gibi görünüyor.

CS 2 için ‘sınırlı test daveti’ gönderilmeye başlandı

CS:GO’ya 1 Eylül tarihinde bir güncelleme geldi ve güncellemeden sonra oyunlarını açan bazı şanslı kullanıcılar, aşağıdaki görselde görebileceğiniz davet ile karşılaştılar. Bu davette oyuncular, CS2’yi test etmesi adına sınırlı test sürecine davet ediliyorlar.

Eğer bu davetiyeyi aldıysanız dilerseniz CS:GO içerisinden hemen ‘Katıl’ butonuna tıklayıp 15 GB’lık indirmeyi başlatabilirsiniz. Böylelikle CS 2 için bir test sürümü indirmiş olacak  ve oyunun çeşitli özelliklerini, çeşitli konfigürasyonlarla değerlendirmek ve sunucu altyapılarını test etmek amacıyla oyuna göz atabilecekler.

CS 2 çıktı mı sorusu, son günlerde pek çok vatandaşın araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Uzun süredir konuşulan Counter Strike 2 geçtiğimiz aylarda tanıtıldı. Oyun geliştiricisi Valve, 1999 yılından bu yana severek oynanan Counter Strike serisine bir yenisini daha eklemek için düğmeye bastı. Test süreci ve beta sürümü ile denenmeye başlanan CS:GO 2’nin tüm kullanıcılar ile yaz aylarında paylaşılması planlanıyor. Peki, CS:GO 2 beta nasıl oynanır, sistem gereksinimleri neler?

CS2 ne zaman çıkacak sorusu oyunseverlerin gündeminde yer alıyor. Oyunseverlerin büyük bir heyecanla beklediği Counter Strike 2 ya da CS:GO 2 Valve tarafından resmi olarak tanıtıldı ve test aşamalarına başladı. Bilgisayar oyunları arasında belki de en eski ve popüler oyunlardan birisi olan Counter Strike serisi Source 2 motoru ile güncelleniyor. CS:GO 2 sistem gereksinimleri de şimdiden oyuncular tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, CS:GO 2 beta nasıl oynanır, ne zaman çıkacak?

COUNTER STRİKE (CS) 2 ÇIKTI MI?

Counter Strike 2 ya da diğer ismiyle CS:GO 2 Valve tarafından 22 Mart Çarşamba günü resmi olarak tanıtıldı.

1 Eylül tarihinde yapılan duyuruya göre sınırlı test yayını, bazı kullanıcıların erişimine açıldı.

Henüz test aşamasında olan oyun yalnızca bazı kullanıcılar tarafından oynanabiliyor. Bu test süresince, Counter-Strike 2 herkese sunulmadan önce oyunun bazı özelliklerindeki hata ve sorunlar tespit edilip düzeltilecek

COUNTER-STRIKE’TA
YENİ BİR DÖNEM
BU YAZ BAŞLIYOR

Counter-Strike 2, Counter-Strike tarihindeki en büyük teknik sıçramayı içeriyor. Bu sayede gelecek yıllarda çıkacak yeni özellik ve güncellemeler için bir zemin sağlanmış oluyor.

Bu yaz resmî olarak çıktığında, oyundaki tüm yeni özellikleri açıklayacağız ancak Counter-Strike 2’ye giden yol bazı CS:GO oyuncularının katılabileceği Counter-Strike 2 sınırlı testiyle başlıyor. Bu test süresince, Counter-Strike 2 herkese sunulmadan önce oyunun bazı özelliklerindeki hata ve sorunlar tespit edilip düzeltilecek.

Counter-Strike 2, CS:GO oyununa ücretsiz bir güncelleme olarak bu yaz sunulacak. O zaman; ekipmanlarınızı toplayın, pratik yapın ve kendinizi Counter-Strike’ın bir sonraki hâline hazırlayın.

Counter-Strike 2 sınırlı testindeki bazı özelliklere dair daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

NEW CS RATING

Go Beyond Global With the New CS Rating

Your CS Rating is a visible measurement of your Counter-Strike performance, and it will determine where you stand on global and regional leaderboards. To get your CS Rating, play matches in the updated Premier mode (our Active Duty Pick-Ban competitive mode) either on your own or with your friends.

WhatsApp
Facebook

1 thoughts on “Counter Strike cs2 ne zaman çıkacak?”

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top