Evlilik Sitesi

seviyeli arkadaşlık, sohbet, ilişki ve evlilik sitesi

Evlenmek istiyorum diyen

Herkes Sohbet ve chat Odalarında

İdeal Çift Metodu

İdeal bir buluşma için en iyi şartlar

Özenle seçilmiş üyeler

Tek tek kontrol edilen ve onaylanan üye profilleri

Güvenlik

Anonim ve kontrol edilmiş profiller

İdeal Çift Metodu

Bilimsel araştırmalardan yola çıkarak tasarlanan mutluluk formülü

evlilik sitesi ve arkadaşlık platformuDoğru evlilik için sadece aşk yetmez; dürüstlük, sevgi ve saygı da gerekir. Uzun ömürlü bir  ancak aşkı mantıkla birleştirebilen birlikteliklerde mümkündür. Bu platformun amacı eğitim düzeyi ve özel sektörden meslek seçimi yapabileceğiniz, kişiliğinizle uyumlu eş adaylarıyla tanışabilme fırsatları yaratabilmektir.

Ciddi bir ilişki, seviyeli arkadaşlık için çiftler üzerinde yapılan 30 yıllık bilimsel araştırmalardan üretilmiş olan İdeal Çift metodu, sizi gerçek aşka ulaştıran eşsiz bir yöntemdir. Hasretimsin.Net kişilik analiz testinizin cevapları toplumun temsilî bir örnek grubunun cevaplarıyla kıyaslanır.
Profiliniz oluşturulur ve diğer üyelerinin profilleriyle karşılaştırılır.
Bazı özelliklerde potansiyel eşinizle birbirinize benzemeniz ideal bir durumken, bazılarında ise birbirinizden farklı olmanız avantajlıdır.
Bu karşılaştırma sonrasında her üye ile aranızda belirli bir uyumluluk oranını paylaştığınızı göreceksiniz.

islami evlilik sitesi

İnancınızı ve aşkınızı paylaşacağınız birini bulun. Müslüman Evlilik sitesini deneyin.
Yakınınızdaki ya da uzaktaki Müslüman bekarlarla tanışın.
Helal arkadaşlıklar Kurun.
Kadınların En Çok Tercih Ettiği Ve En Güvendiği Evlilik Sitesiyiz. Yüzlerce Adayı Görün. Türkiye’nin En Büyük İslami Evlilik Sitesiyiz. Ücretsiz Üye Olun Yüzlerce Adayı Görün. Evlenmek İsteyenler. Karakter Uyum Analizi En Güvenli Tanışma Sitesi. Çarşaflı Kadınlar.
prensibiyle kurulmuş, tüm dünyada müslümanların evlilik amacıyla tanışmalarına aracılık eden, Türkiye’nin global tek evlilik uygulaması.

Ciddi bir arkadaşlık için, uyum oranınız ne kadar yüksekse, karşınızdaki kişi ile uyumluluğunuzda o derece yüksek demektir.
Hasretimsin’de yüksek bir uyuma sağlıklı bir ilişki ve evlilik sitesi için ilk yapıtaşıdır.
Bu aşamadan sonra ise yapmanız gereken tek şey hangi üye ile iletişime geçeceğinize karar vermektir.
Evlilik sitesi yolunda en önemli kısım olan karşınızdaki insanı tanımak için onunla konuşmalı, sohbet etmeli hayata dair düşüncelerinizi karşılıklı paylaşmanız gerekir.

ciddi evlilik sitesi

Türkiye’nin en ciddi evlilik sitesi. yıllardır 10 binlerce kişiyi buluşturduk. Kolay Kayıt Ol. Detaylı Profil. Güvenilir Site. Hemen Mesajlaş.
Türkiye’nin En Büyük Ciddi Evlenme Sitesinde Aradığın Aşkı Bul.
Ücretsiz Üye Ol ve Hemen Aşkınla Tanış. Gizlilik. Mutlu Hayatın Başlangıcı. Ciddi. 8 Milyon’dan Fazla Üye sizi bekliyor.

Scroll to Top