Koç Burcu

Koç Burcu Kadını Özellikleri

Enerjik, tutkulu ve cesur… Astrolog Pınar Atmaca, Koç burcu kadınıyla ilgili tüm merak edilenleri kaleme aldı. Koç kadını nasıldır, olumlu olumsuz yönleri, kariyeri, aşk hayatı… Karşınızda A’dan Z’ye Koç burcu kadını özellikleri

A’dan Z’ye Koç Burcu Kadını

İlk bakışta Koç kadını

Koç burcu Zodyak’ın eril ve erkeksi burcudur. Yine eril özelliklere sahip Mars yönetiminde olan bu burç lider özelliklere, yönetici erklere sahiptir. Durum böyle olunca Koç burcu bir kadında farklı ve zaman zaman tuhaf şekillerde tezahür edebilir. Zira bir kadın bedeninde güçlü bir savaşçı, kumandan, asker, lider vardır. Koç burcunun eril niteliği bir kadının duygusal dünyasında kaoslara neden olabilir. Koç burcu kadınlarına içlerindeki bu savaşçı, lider ruh hırslı özellikler katar. Çalışkan ve azimlidir. Koç kadını rekabetçidir ve doğal olarak karşısında zayıf bir rakip görmek istemez. Ancak öte yandan ruhlarında duygusal bir yönü olduğunu unutmamak gerekiyor. Zira görünüşünden beklenmedik şekilde alıngan olabilir ve her ne kadar savaşçı bir lider olsa da o hassasiyetleri olan bir kadındır. Kararsız, dağınık, dalgın, unutkan olabilir. Sevgi ve aşka önem veren naif çocuksu yönler taşır. Kendini sahip olduklarıyla tamamlar, para onun için önemlidir Enerjik, hızlı, çabuk ve atiktir, kariyer, statü, iş insanıdır.

Fiziksel özellikler

Eril ve maskülen özellikler taşır. Dişil yanı gizlidir zira bakışlarında sert ve savaşçı ruhun izlerini taşır. Baş bölgesinde belirgin bir iz ya da en azından sert bir bakışı olabilir.

Duygusal özellikler

Çocuksu ve naif bir izlenim bırakır. Şakacı ve nüktedan olabilir. Duygularını gizlese de irite edildiği noktada bu duygular kolayca ortaya dökülebilir.

Olumlu yönleri

Karşısındaki kişiyi enerjik ve çalışkan kılar. Yanında tembel ya da uyuşuk kalmanız mümkün değildir. Koç kadınıyla birlikteyseniz çalışkan olmak durumundasınız. Ayrıca onunla seyahatler, gezmek, yemek keyifli olabilir. Sportif yapısı sizi de fiziksel olarak aktif kılar.

Olumsuz yönleri

Sürekli aktif ve diken üstünde kalmanız gerekebilir. Yüksek enerjisi huzursuzluk yaratabilir. Bencil yönlerini üzerine almamanız gerekebilir. İçindeki duygusal kaosları dengelemek karşısındaki kişi açısından yorucu olabilir.

Aşk ve ilişkileri

Koç kadını çok çabuk sıkılabilir ve bu onu zaman zaman alıngan ve isterik kılabilir. Ne istediği çok belli olmadığından ya da sürekli bir şey istediğinden karşısındaki kişide sürekli bir tatminsizlik duygusu yaratabilir. Öte yandan enerjik yapısıyla sizin de sürekli aktif ve enerjik olmanızı sağlar. Aşkta çabuk vazgeçebilir ve sürekli ilişkide olduğunu hatırlatacak eylemlerde bulunmanız ve sabırlı olmanız gerekebilir.

Kariyeri

Lider yönleri onu yöneticilikte başarılı kılar. Tam bir idarecidir. Ancak sabırsız tarafları yükselmesine engel olabilir. Hedef ve planları konusunda acelecidir. Etrafının da kendisine uymasını bekler.

Cinsel yaşamı

Enerjisi cinsel yaşamına da yansır ve bu noktada da hızla uyarılıp tatmin olmak isteyebilir. Romantik ve uzun süreli sevişmelerden hoşlanmayabilir.

Aile yaşamı

Ailesine ve çocuklarına çok düşkündür. Hayatını onları korumak, kollamaya adayabilir. Ailesi ve çocukları için kendi zevklerinden fedakârlık yapabilir. Bu eril koç kadını konu ailesi olduğunda zevk ve keyiflerinden feragat edebilir.

Neleri sever?

Anlık mutlulukları sever ancak mutluluğu çabuk geçer. Enerjik ve sportif aktivitelerden hoşlanır. Sosyal bir yönü vardır ve arkadaşlıkları son derece önemlidir.

Neden nefret eder?

Pasifize edilmekten nefret edebilir. Sözün kendinde olmamasından ve yönetilmekten hiç hazzetmez. Söylediği şeylerin ya da emirlerin mutlaka ve kayıtsız şartsız yerine getirilmesini ister.

Hangi erkeklerden hoşlanır?

Sakin, uyumlu ve dengeli erkeklerden hoşlanır. Zarafet ve kibarlık arar. Erkeğin ağırlığı ve kariyer, güç ve para sahibi olması önemlidir.

Hangi erkeklerden hoşlanmaz?

Tembel ve kendi kendine yetemeyen erkeklerin yanına bile yaklaşmaz. Erkeğin her şeyden önce kendine saygısının olması onun için çok önemlidir.

Nasıl barışır?

İlk adımı karşı taraftan bekler. Sabırlı değildir ve o adım gelmezse barışmak yerine başka arayışlara girebilir.

Koç kadını nasıl bir sevgili olur?

Enerjik ve dediğim dedik bir sevgilidir. Ancak merhamet ve vefa duygusu yüksektir ve kolay kolay yarı yolda bırakmaz ve zor günlerin dostu olur. Romantik sayılmaz ancak alıngan ve duygusal tarafları göz ardı edilmemelidir.

Koç kadını nasıl bir anne olur?

Koç kadını çocuklarının kendi ayakları üzerinde duran savaşçı ve mücadeleci nitelikte kişiler olmasını ister. Bu noktada da iddialıdır. Erkeksi yönleri erkek çocuklarına daha iyi yansıyabilir ve güçlü eril figürler yetiştirebilir.

Koç kadını nasıl mutlu olur?

Koç kadınını tam olarak mutlu etmek pek mümkün olmayabilir. Sürekli yeniliklerin arayışındadır ve tek bir noktada kalamaz. Onun hayatında sürekli değişiklik ve hareket olması onu mutlu edebilir.

Koç kadını hangi hediyeleri sever?

Koç Kadını kırmızı paketlere sarılmış mücevher, giysi ve aksesuarlar, baharatlı parfümler, gösterişli buketler, şatafatlı sunumları sever.

Koç kadını nasıl ikna edilir?

Onu ikna etmek pek mümkün değildir. İkna etmek yerine ikna olmuş görünmek gerekebilir. Oldukça rekabetçidir. Yarışıp kazanarak ikna edebilirsiniz.

Koç kadını nasıl cezbedilir?

Güçlü, yakışıklı ve muzaffer erkeklerden etkilenir. İddialı ve kazanan tarafta olan erkekler ona cazip gelir. Lider özellikleri kendisine sınıf atlatan erkeklerden yana tercih yapmasına neden olabilir.

Koç kadını nasıl giyinir?

Giyimde de dikkat çekici olmak ister. Frapanlıktan ve gösterişten hoşlanır. İddialı giysiler tam ona göre olabilir.

Koç kadını hangi renkleri sever?

Kırmızı, turuncu gibi parlak ve iddialı renkler onun hoşuna gider. Simler ve doreler ona göredir.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top