Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü Mesajları Anneler Günü Sözleri

Anneler Günü Sözleri

Anneler Günü Sözler, kısa etkileyici ve özlü mesajları maddeler halinde listeledik. Aşırı anlamlı yazıları, sevgilinize, eşinize veya arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

anne seni meleğe çevireyim mi? okus pokus aa niye değişmedin ayy doğruya sn zaten bir meleksin. Anneler Günün Kutlu Olsun

Annem Yanımda olsun bana Hiç Birşey olmaz… Anneler Günün Kutlu Olsun

anneciğim seni ben çiceklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatildigindan daha çok fazla severim seni çok severim.

bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. seni seviyorum annem

sen hayatımın kutup yıldızı oldun. nereye gidersem gideyim ışığının aldtında sevginle uyudum. doğru yolu buldum. seni seviyorum anne.

anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. annem olman dünyadaki en büyük Şansım, iyi ki varsın. seni çok seviyorum annem

Hayat yolculuğumun en başından beri beni besleyen, üzerimden duayı hiç eksik etmeyen, benim için her an endişelenen, bana rehberlik eden ve her arayışımda beni destekleyen kişi sendin anneciğim. İhtiyacım olan sevgi için her gün orada olduğunu biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

 Bana yolları göstermek için orada olduğun sürece, hiçbir şey için endişelenmem gerekmiyor. Seni seviyorum anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun!

Sarılmaya ihtiyacım olduğunda, kolların benim için her zaman açık. Bir arkadaşa ihtiyacım olduğunda, her zaman yanımdasın. Bir derse ihtiyacım olduğunda, en iyi öğretmensin. Gücün ve sevgin bana her zaman rehberlik ediyor. Seni çok seviyorum anneciğim, Anneler Günün kutlu olsun!

Çocukken, bana örnek olmak için benden önce; gençken, her ihtiyacım olduğunda beni gözetmek için arkamdan, yetişkin olduğumda ise destek vermek için hep yanımda yürüdün. Her an yanımda olduğun için sana minnettarım. Anneler Günün kutlu olsun!

Gözyaşı döktüğümde, neşeli olduğumda ya da korktuğumda, yanımda her zaman sen vardın. Her zaman orada olduğunu biliyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Farklı şehirlerde yaşadığımız için görüşemediğimiz annemi mutlu edecek ve onu ne kadar sevdiğimi gösterecek bir Anneler Günü mesajı yazar mısın?

Annem, seninle dolu olan her anımın değerini çok iyi biliyorum. Seninle geçen her anım, hayatımın en anlamlı anlarından biridir. Seninle geçirdiğim her anın kıymetini bilerek, seni ne kadar çok sevdiğimi belirtmek istiyorum. Senin için her zaman dua ediyorum, mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Seni çok seviyorum, Annem.

Hastalığı yeni iyileşen biricik annemin Anneler Gününü kutlayacağım. Onu her zaman sağlıklı görmek istediğimi hissettiren bir Anneler Günü mesajı yazar mısın?

Anneler Günün kutlu olsun, sevgili annem. Seni her zaman sağlıklı ve mutlu görmek istiyorum. Seninle geçirdiğim her anın bana çok değerli olduğunu biliyorum ve seni çok seviyorum. Seninle birlikte olmanın mutluluğunu her zaman hissetmek istiyorum. Tebrikler, seni çok seviyorum.

Anneme aldığım hediyeyi daha özel bir hale getirecek bir Anneler Günü mesajı yazar mısın?

Annem, sana bugün hediyemi veriyorum ama aslında sana her zaman vermek istediğim tek şey seni ne kadar çok sevdiğimdir. Sen benim için her şeyden değerlisin ve seni her zaman özlemle beklerim. Seni çok seviyorum ve Anneler Günün kutlu olsun.

Anneler Günü için anneme göndereceğim hediyeye duygusal ve anlamlı kısa bir mesaj yazar mısın?

Sevgili Annem,
Sen benim hayatta sahip olduğum en büyük şanssın. Sana olan minnetimi, sevgimi ve saygımı ifade etmek için bu özel günde sana bir hediye göndermek istedim. Sen her zaman benim yanımda oldun, bana destek oldun ve bana her zaman güç verdin. Senin sayende, hayatta her zorluğun üstesinden gelebildim.
Sana teşekkür etmek için yeterli kelime yok. Sadece seni ne kadar çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Umarım bugün senin için güzel bir gün olur ve seni sevdiğimi hissettiririm.
Anneler Günü kutlu olsun!

Uzun zamandır görüşemediğim annemi mutlu edecek ve ona sevgimi gösterecek kısa bir Anneler Günü notu yazar mısın?

Sevgili Anneciğim,
Seni çok özledim ve seni mutlu etmek için bu özel günde sana en içten sevgilerimi gönderiyorum. Senin sevgin, desteğin ve öğretilerin hayatımı şekillendirdi; beni bugüne getirdi. Sen benim en büyük kahramanımsın.
Umarım bu özel günde seni mutlu edebilirim ve seni yakın zamanda görme fırsatı bulabilirim. Sen hayatımda çok özel bir yere sahipsin. Seni seviyorum.
Anneler Günü kutlu olsun!
Seni sevgiyle kucaklıyorum.

Sen benim ilham kaynağımsın. Çocuklarım için her zaman senin gibi bir anne olmak istemişimdir, böylece beni yetiştirmiş olduğun gibi onları yetiştirebilirim. Anneler Günün kutlu olsun!

Bana iyi bir insan olmak için ihtiyacım olan her şeyi sen öğrettin. Sen sadece annem değil, aynı zamanda öğretmenimsin. Anneler Günün kutlu olsun!

Annelerimizin bizi en mükemmel şekilde yetiştirme çabaları olmasaydı bu dünya asla harika olmazdı. Anneler Günün kutlu olsun!

Anneler Günün kutlu olsun anneciğim! Benim annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum!

Sen benim kalbimin içinde tuttuğum en güzel şeysin, Anneler Günün kutlu olsun!

 Hayatım boyunca beni hep destekledin ve teşvik ettin. Anneler Günün kutlu olsun!

Söyleyeceğim hiç bir söz, sevgine ve desteğine teşekkür edemeyecek biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

 Dünyanın en güzel annesi, Anneler Günün kutlu olsun. Hayatımda olduğun için sana minnettarım. Bebekliğimden beri bana gösterdiğin sevgi, sabır ve nezaket için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum anneciğim!

Anne, doğduğumdan beri, hayatımla ilgili aldığın tüm kararlar ve mükemmel dokunuşlar için sana borcumu asla ödeyemem. Bu özel günde, tüm fedakârlıklarını ne kadar takdir ettiğimi bilmeni istiyorum. Her şey için çok teşekkür ederim. Seni seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Anne, sen dünyanın en iyi annesisin, seni çok seviyorum. Bana karşı duyduğun koşulsuz sevgi için teşekkür ederim. Kimse seninle kıyaslanamaz anne, Anneler Günün kutlu olsun!

Anne, eğer beni mutlu etmek için yaptığın tüm fedakarlıkları bir yere yazsam, milyonlarca defter yeterli olmazdı. Bütün fedakârlıkların ve sevgin için teşekkürler. Anneler Günün kutlu olsun. Hayatın boyunca mutlu olmayı hak ediyorsun

Hayattaki en karanlık anlarımda ve her şey kaybolduğunda, asla vazgeçmemem için beni desteklediğin ve hayatımda harika bir rol oynadığın için teşekkürler anne. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Seni müthiş bir anneye dönüştüren şey, seni en iyi abla yapan şey ile tam olarak aynı. Anneler Günün kutlu olsun!

Sen sadece bir abla değilsin. Sen bir annesin. Sen kendi sorumlulukları ve deneyimleri olan bir kadınsın. Benim hayatımda olduğun gibi kendi çocuklarının ve ailenin de hayatlarında büyük bir etkin var. Anneler Günün kutlu olsun dünyanın en güzel ablası!

Zaman ne çabuk uçup gitti. Dün benim üzerime titriyorken ve gözlerin annem gibi her an üzerimdeyken, şimdi kendi çocuklarının üzerine titriyorsun. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Bugüne kadar gördüğüm en güzel anne olduğun için teşekkür ederim! Anneler Günün kutlu olsun!

Çocukluğumdan beri çok az zaman geçirmiş olsak bile, bana yaptığın her şey için sonsuza dek minnettar olacağım. Anneler Günün kutlu olsun!

Anneler Günü’nde mutlu anne, çocukları görünce keşke bizde böyle olsak diyorum içimden. Biliyorum asla böyle olmadık ve olamayacağız ama yine de Anneler Gününü kutlamak istedim. Anneler Günün kutlu olsun!

 Bugün herkes için çok özel bir gün olsa da, benim için sıradan bir gün. Belki benim için iyi bir anne olamadın ama şartlar bunu gerektirdiği için sana kızmıyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

Hayat ikimiz için de kolay değildi, biliyorum. Anne, çocuk olarak olmasak bile mutluluğu ikimiz de hakettik. Mutlu bir Anneler Günü geçirmen dileğiyle…

Hatırlayabildiğim kadarıyla, küçükken beni çok severdin ve birlikte çok iyi zaman geçirirdik. Uzun zamandır görüşemiyoruz, fakat hala o zamanları özlüyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

KarşıIıksız tek sevgi anneIerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Anne olunca anlarsın demiştin ya, şimdi daha iyi anlıyorum annem. İyi ki seninIe varım. AnneIer Günü’n kutIu oIsun..

Ne zaman zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun. Karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, soğukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle her zaman yanımda oldun. İyi ki varsın iyi ki benim annemsin. Anneler Günü’n kutlu olsun sevgili annem.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. AnneIer Günü’n kutIu oIsun.

Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Hep birlikte olmak dileğiyle…

Senin kucağın, merhametin ve sevgi dolu bakışların beni yaşama bağIıyor sevgiIi anneciğim, AnneIer Günü’n kutIu oIsun

 Umut etmekten vazgeçmememin nedeni senin bir gülümsemeni yakalamaktır. Anneler Günü’n kutlu olsun anneciğim.

Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine…Gücüme güç, umuduma umut katan annem, Anneler Günü’n kutlu olsun.

Sen evimizin kraIiçesi, başımızın tacısın. Hüznümüzü sevince dönüştüren harika kadın, AnneIer Günü’n kutIu oIsun.

Anne, bana kattıklarını hayal bile edemezsin! Yüreğinden sevgiyi, dokunuşundan sıcaklığı, gülüşünden hayatın hediyesi, kahkahalarından arkadaşlığı… Böylesi bir bağ hayatta başka hiç kimseyle kurulamaz! Anneler Günün kutlu olsun birtanem!

Bir gün senin gibi ışık saçan bir kadın olmayı arzuluyorum. Anneler Günün kutlu olsun annem!

Anne-kız bağımız kesinlikle kırılmaz ve sonsuzluğun sonuna kadar sürecek. Sen benim en iyi arkadaşımsın anne. Anneler Günün kutlu olsun anne!

Anne, Anneler Günün kutlu olsun. Annem olduğun için çok şanslıyım. Bana nasıl güçlü ve bağımsız olunacağını öğrettiğin için teşekkürler. Seni seviyorum.

Bu dünyadaki en iyi annenin Anneler Günün kutlu olsun! Senin kızın olarak, her zaman kendime karşı dürüst olmayı ve kendimi sevmeyi öğrendim. Seninle gurur duyuyorum.

Anne, sen bir sihirbazsın! hayatımı bu kadar çok iyilik ve pozitiflikle doldurduğun için teşekkür ederim. Anneler Günün kutlu olsun!

Yanında olamasam da sana kucak dolusu sevgi gönderiyorum. Çok yakında o güzel ellerinden öpeceğim, Anneler Günün kutlu olsun!

Anneler Günün kutlu olsun güzeller güzeli! Sensiz hayatımız siyah beyaz bir film gibi olurdu!

Anneler Günün kutlu olsun annem. Benim için sözlükteki birçok şeyin anlamını değiştirdiğin, hayatımı güzelleştirdiğin için bir gün değil her gün minnettarım!

Bize her zaman kendimize karşı dürüst olmayı öğrettiğin için teşekkürler. Anneler Günün kutlu olsun!

 Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çok seviyorum. Anneler Günü’n kutlu olsun.

Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik annem, küçükken bana ninniler söylerdin ya bugün hala kulağımda çınlıyor tatlı sesin. AnneIer Günü’n kutIu oIsun.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım sensin, tüm fırtınaları atlatmamı sağlayacak değerli limanım. Sen benim en güzel şansımsın, başımın tacısın. Anneler Günü’n kutlu olsun.

Bügüne kadar gördüğüm en güzel anne olduğun için teşekkür ederim! Anneler Günün kutlu olsun!

Sen gördüğüm en güçlü kadınsın anne. Sadece benim değil hayatına dokunduğun herkesin kahramanımsın. Anneler Günün kutlu olsun!

Hayatta o kadar çok rol var ki, en iyisi senin tarafından oynandı. Sensizlik yeri doldurulmaz bir boşluk, umarım yakında beraber oluruz! Anneler Günün kutlu olsun.

Güzel bir kadın, harika bir arkadaş ve harika bir anne. Sen benim için bunların hepsisin ve çok daha fazlasısın… Senin gibi bir anneye sahip olduğum için kendimi çok şanslı ve gururlu hissediyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

Bir yeri ev yapan, içinde doğanın gücü olan, dönüştüren ve yaratan annelerden başkası olamaz! Bunlardan en güzeli de benim annem! Anneler Günün kutlu olsun sultanım!

Anneler Günün kutlu olsun canım annem, dünyanın en büyülü rengisin sen!

Güldüğümü gördün, ağladığımı gördün ve her zaman yanımdaydın… Her zaman söylememiş olabilirim: Teşekkürler ve seni çok seviyorum! Anneler Günün kutlu olsun.

Sen benim arkadaşımsın, benim ruhum, benim hayattaki etkim, mutluluğum, başarım… Sonsuza dek mutlu ol, seni seviyorum canım! Anneler Günün kutlu olsun.

Beni hayattaki her şeyden çok seven ve önemseyen güzel annenin Anneler Günü kutlu olsun, tüm sevgin için teşekkür ederim anne.

Hayattaki en büyük enerji kaynağım ve desteğim olduğun için çok teşekkür ederim balım. Anneler Günün kutlu olsun!

Anneler Gününü en içten dileklerimle kutlarım. Küçüklüğümden beri güvenebileceğim tek kişi oldun. Benim için yaptığın hiçbir şeyi asla unutmayacağım.

Sevgili anneciğim, bizimle çok iyi ilgilendiğin ve her günü çok eğlenceli ve sevgi dolu yaptığın için teşekkür ederim. Anneler Günün kutlu olsun!

Dünyanın en iyi annesine en iyi Anneler Günü’nü diliyorum! Süper bir anne olduğun için teşekkürler, gerçekten ailemizi sağlam tutuyorsun. Seni çok seviyoruz!

 Bugün, bizi güzel evrene getiren ve bugün olduğumuz şey olmamız için yetiştiren tek kişiye şükran günü. Anneler Günün kutlu olsun!

Her zaman arkamı kollayan güzeller güzeli kadın, Anneler Günün kutlu olsun, isteyebileceğimden daha fazlası olduğun için teşekkür ederim.

Dünya senin sayende çok daha iyi bir hale geldi ve senin çocuğun olarak anıldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Çocukluğumdan beri bana yaptığın her şey için çok minnettarım. Anneler Günün kutlu olsun.

Anne, evrenimin en parlak ve en parlak yıldızı olduğun için teşekkür ederim anne. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun.

Anneler için, annelerimizin fedakarlığını kutlamak için bir gün yetmez. Ama en azından bir günü her zaman hatırlayacağı ve hayatındaki en özel günlerden biri yapabiliriz. Anneler Gününüz kutlu olsun.

Tanıdığım en şefkatli, sevgi dolu, özverili ve şefkatli insanın Anneler Günü kutlu olsun. Benim için yaptığın her şey için teşekkürler.

Dünyanın en nazik ve en tatlı ve en çılgın annesi! Harika bir Anneler Günü yaşaman için kolları sıvadık. Bizi olduğumuz gibi sevdiğin için çok şanslıyız, Anneler Günün kutlu olsun.

Tanıdığım en cömert ve düşünceli anneye en büyük Anneler Günü’nü diliyorum. Hayatımda olduğun için kendimi şanslı hissediyorum. Şimdiden güzel bir gün geçir canım annem.

Böyle güzel kalpli bir annen varken her günün Anneler Günü. Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.

Sen hayatımda bir güneş ışınısın. Senin gibi bir annem olduğu için çok minnettarım. Anneler Günün kutlu olsun!

Tüm güzel annelerin Anneler Günü Kutlu Olsun! Çocuklarınızı bu kadar harika bir şekilde yetiştirdiğiniz için teşekkür ederiz.

 Anne olmak asla kolay bir iş değildir, ancak dünyada bundan daha önemli bir iş yoktur. Tüm kadınların Anneler Günün kutlu olsun.

Bugün, çocukları için yaptıkları her şey için her anneye milyonlarca teşekkürler. Anneler Gününüz kutlu olsun.

Bizim için yaptıkları ve yapmaya devam edecekleri her şey için annemize ne kadar teşekkür etsek azdır. Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun!

Oradaki sevimli, sevecen, nazik ve en tatlı annelerin muhteşem bir Anneler Günü olsun. Çalışmanızı selamlıyorum!

 Anne, Tanrı’nın insanlığa en güzel armağanlarından biridir. O her türlü takdire ve şükre değer. Herkesin Anneler Günü kutlu olsun!

Canımın içi, sen hayatımdaki en harika kadınsın ve her zaman benim bir numaralı önceliğim olacaksın. Çok mutlu bir Anneler Günü geçir!

Hayatta neyin hayati olduğunu hatırlamama her zaman yardım ettiğin için teşekkürler ve bugün sadece sen varsın. Sen türünün son örneğisin. Anneler Günün kutlu olsun!

Sahte duygular ve sahte insanlarla dolu bir dünyada, gerçek olan tek şey bir annenin çocuklarına olan sevgisidir. Anneler Günün kutlu olsun!

Her şey için çok teşekkür ederim. Milyonda birsin. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Süper kahramanım ve hayatımdaki 1 numaralı problem çözücümün Anneler Günü kutlu olsun. Umarım harika bir gün geçirirsin!

İçimdeki en iyi şeyler, hayatım boyunca sende gördüğüm şeyler. Hayatımı olağanüstü kıldığın için teşekkür ederim anne. Umarım harika bir Anneler Günü geçirirsin. Seni çok seviyorum anne!

Anne, sen benim temel gücüm ve kalp atışımsın ve senin varlığın olmadan kalp çarpıntısı olmayacak. Anneler Günün kutlu olsun canım!

Gülümseme şeklini seviyorum ve önemseme şekline bayılıyorum ve seni her dakika, her saniye, her gün seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun annem!

Hayatın küçük anlara şükretmekten ibaret olduğunu sana bakınca daha iyi anlıyorum. Tek bir gülüşünle hayatı harika bir hale getirebilme gücüne hayranım! Anneler Günün kutlu olsun!

Harika öğretilerin ve sevgin beni olduğum kişi yaptı! Benim için neşeyle çektiğin onca acıyı düşündükçe gözlerim yaşarıyor. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Mükemmel bir evlat olmayabilirim ama kesinlikle çocuklarım için mükemmel bir ebeveyn olacağım. Çünkü işi en iyisinden öğrendim. Anneler Günün kutlu olsun tanıdığım en harika anne!

Tanıdığım en harika annelerden birinin Anneler Günü kutlu olsun! Çocuklarınızın kusursuz bir şekilde büyüdüğünü gördüğümde kalbim mutluluk, sevgi ve neşeyle doluyor. Güzel bir gün geçir canım arkadaşım.

Diğer Güzel Sözler

Hasretimsin.Net Güzel Sözleri

Mayıs ayının belki de en önemli günü kuşkusuz Anneler Günü'dür. Sabit bir tarihi olmamakla birlikte, tüm dünya ile birlikte her yıl 2.hafta Pazar günü kutlanır. Annemize ve ailemizdeki anne olan yakınlarımıza sevgimizi ve minnettarlığımızı ifade edebilmek için bir şanstır bu özel gün. Onların üzerimizdeki emeklerine karşılık bu özel günde onlara söyleyeceğimiz her tatlı söz, sevgimizi ifade eden sözler, samimi ve içten minnet cümleleri onları sonsuz mutlu edecektir. Bu özel günde, annenize karşı duyduğunuz hisleri anlatacak doğru kelimeleri bulmak şaşırtıcı derece zordur. Söylenecek çok şey olmasına rağmen, onun için en iyi cümleleri seçmeniz gerektiğini bilirsiniz. Anneler günü sözleri sayfamızda anneye duygusal sözler, uzun ve resimli sözler temalarında bir liste yaptık. Listemizdeki güzel sözlerden ilham alabilir, pek kıymetli annelerimize bizim için yaptığı bütün fedakarlıklar için yılda 1 kez de olsa içten bir teşekkür edebilirsiniz.

1 thoughts on “Anneler Günü Mesajları”

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hasretimsin.Net By CrueL
Scroll to Top