Aşk Mesajları

Aşk Mesajları Aşk Sözleri

Aşk Sözleri

Aşk Sözler, kısa etkileyici ve özlü mesajları maddeler halinde listeledik. Aşırı anlamlı yazıları, sevgilinize, eşinize veya arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Bir kağıda ‘ sensizlik ‘ yazdım , inan çok hoşuma gitti , neden biliyormusun ‘sensizlik’ kelimesinde bile ”SEN” vardın ..! ♥

Yaşıyosan bir umudun olmalı… Kalbin varsa sevdiğin olmalı… Sevdiğin varsa yalnız senin olmalı

Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir

Dünya unutursa dönmeyi, Rüzgar unutursa esmeyi, Aşıklar unutursa sevmeyi, Belki o zaman unuturum seni

sevme seni sevmeyeni bağdatta sultan olsada sev seni seveni kapında köle olsada…

    Yağmurlu bir günde koşar sana gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla, ansızın dudaklarımı dudaklarıma değdir. Masum bir çocuk gibi konuşursam anlaki sana muhtacım; ver elini elime yalanda olsa bir kez seni seviyorum de…

tek kaldım dünyada dünyam olur musun? denizler kadar sevdim dalgam olur musun? ateşler kadar yandım alevim olur musun? İlk aşkım değilsin affet son aşkım olur musun???

bir kelebek olsaydım yağmur güneş demeden yanına uçardım. omzuna konup sana doyasıya bakardım bir haber vermeden yanağından öper kaçardım!…

Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Düştüğünde, seni kaldıran ben olacağım. Mutlu olduğunda, sevincini ben paylaşacağım. Bir arkadaşa ihtiyacın olduğunda, yanındaki ilk kişi ben olacağım. Seni her zaman seveceğim.

Bu kocaman insan denizinde, gözlerim hep seni arıyor sevgilim. Seni seviyorum.

Herkesin sabah kalkıp güne başlamak için bir motivasyonu vardır. Benim de hayata başlamak için motivasyonum var; sen! İyi ki varsın!

Seninle olmak istediğim sadece iki an var: Şimdi ve sonsuza kadar. Seni seviyorum aşkım.

Kalbin baştan aşağıya sevgiyle dolu ve ben orada bir yer bulacak kadar şanslıyım… Seni seviyorum tatlım.

Sevgilim, sen bana en karanlık günlerde rehberlik eden bir ışık olduğun için teşekkür ederim. Senin sevgin, kalbimin en kuytu köşelerini bile aydınlatıyor. İyi ki varsın.

Ne kadar meşgul olursam olayım, kalbim bana seni hatırlatmayı asla unutmuyor. Seni seviyorum bebeğim.

Seni sevmeyi bir öncelik haline getirdim. Bu artık bir karar veya seçenek değil. Hayatımdaki tüm önceliğimin seni sevmek olacağına söz verebilirim.

Aşk görülmez derler; sadece hissedilebilir. Ama yanılıyorlar çünkü ben aşkı birçok göz gördüm. Gözlerinde, dokunuşunda, yüzünde… Ve bu şimdiye kadar gördüğüm en güzel şey!

Bir gün senin güzelliğini anlatmak için bir şiir ya da sana olan sevgimi ifade etmek için bir şarkı yazabilirim. Ama şu anda, sadece senin aşkında kaybolmak istiyorum.

Tüm ömrümü gülümsediğinden emin olarak geçirebilirim. Çünkü senin gülüşün tüm ömrümü yaşamaya değer kılıyor! Seni seviyorum.

Bir insanın nasıl bu kadar mükemmel olabileceğini merak ettiren tüm özelliklere sahipsin! Her zerreni seviyorum aşkım.

Tüm güzel anlar için minnettarım. Seni dünden daha çok, yarından daha az seviyorum.

Bazı insanlar zaman geçtikçe daha da güzelleşir ve bazı aşklar zamanla güçlenir. İlki senin için doğru, ikincisi ise benim için!

Gözünde bir damla yaş olsam dudaklarına doğru süzülürdüm. Ama gözümde bir damla yaş olsan, seni kaybetmemek için asla ağlamazdım…

Hayatınızın yolculuğunu başka biriyle paylaşmak, kendi rotanızı bulmanın en iyi yoludur. Ben yolumu buldum…

Bir doktor hayatımı kurtarabilir, bir avukat hayatımı savunabilir, bir asker hayatım için savaşabilir, ama sadece sen bana hayatın gerçek anlamını verebilirsin. Seni seviyorum!

Bütün gün seninle olmanın bile sıkıcı olmamasını seviyorum. Sanırım aşk böyle bir şey!

İki farklı bedende yaşasak da aynı ruhu paylaşıyoruz ve “Aşk” denen tek bir dili konuşuyoruz. Seni seviyorum aşkım.

Aşkım, sen kimseyle paylaşmak istemediğim bir hazinesin ve ben bu hikayede haramilerden biriyim!

Kendimi özel hissetmek için binlerce nedene ihtiyacım yok. İhtiyacım olan tek şey, ışığınla geleceğimi aydınlatman. Sayende ben de çok özelim…

Benden seninle hayallerim arasında seçim yapmamı isteseydin ne diyeceğimi bilemezdim. Çünkü seninle olmak zaten benim tek hayalim. Seni seviyorum.

Elini tuttuğumda ve sen gözlerimin içine bakıp gülümsediğinde, “Cennet böyle bir yer olmalı…” diye düşünüyorum. Yeryüzündeki cennetim, seni seviyorum.

Sen benim için yeri doldurulamaz, geri alınamaz ve paha biçilemezsin. Asla değişme olur mu?

Seni o kadar çok seviyorum ki; sen ve çikolata arasında bir seçim yapmak zorunda kalsam, seni seçerdim. 🙂

Hayatımızın geri kalanında bana aynı hikayeleri tekrar tekrar anlatsan da umurumda değil. Çünkü seni dinlemekten asla bıkmayacağım. Seni seviyorum.

Eskiden aşk için her şeyi yapacağımı düşünürdüm. Değiştiriyorum; senin için her şeyi yaparım.

İlk aşkın, ilk öpücüğün ya da ilk aşkın olmayabilirim. Sadece senin son her şeyin olmak istiyorum.

Bu sabah yine gülümseyerek uyandım ve suçu sana atıyorum. 🙂 Seni seviyorum.

Geçmişimde herhangi bir şeyi değiştirme şansı verilseydi, zamanda geri gider ve seni daha erken bulurdum. 🙂

Hayat bir oyunsa, ihtiyacım olan tek takım arkadaşı sensin. Çünkü seninle üstesinden gelemeyeceğimiz karşılaşma yok!

İnsanlar nefes kesici bir manzarayı seyretmek için dünyanın en uzak köşesine doğru yolculuğa çıkıyor. Benim için dünyanın en güzel manzarası, kirpiklerini kaldırdığında başlıyor…

Duydun mu? Artık dünyada sekiz harika var. Ve ben dünyanın son harikasına sahip olduğum için çok şanslıyım!

Seninle tanışana kadar karmaya asla inanmadım. Ama şimdi biliyorum ki; seni hak etmek için geçmişte gerçekten müthiş bir şey yapmış olmalıyım. Her şey için teşekkür ederim aşkım.

Bana ilk kez gülümsediğinde, bir kuş kanadında uçuyormuşum gibi hissettim. Beni ilk kez öptüğünde, saf bir mutluluk denizinde boğuluyormuş gibi hissettim. Beni ilk kez kucakladığında, aşkına sahip olduğum için gerçekten kutsanmış hissettim. Seni çok seviyorum.

Hayatta kalabilmek için insanların havaya, yiyeceğe ve suya ihtiyacı vardır. Benim ise, sadece senin kucaklamana, gülüşüne ve öpücüğüne ihtiyacım var. Seni seviyorum.

Seninle tanışmak kaderdi, arkadaşın olmak ise bir seçimdi. Ama sana aşık olmak, hiçbir zaman elimde değildi.

Aşkımız tıpkı bir rüzgar gibi. Onu göremiyorum, elimde tutamıyorum ama her yerde hissedebiliyorum.

Sana sorunsuz bir hayat vaat edemem, çünkü hepimiz zorluklardan payımıza düşeni alıyoruz. Ama sana söz verebileceğim tek bir şey var; tüm bu zorluklara, zaferlere ve hayatın bizim için hazırladığı diğer her şeye karşı senin yanında olacağım.

Sen güneşsin ve ben çiçeğim; sensiz büyüyemem. Sen göksün, ben ise bulut; sensiz ben var olamam. Sen denizsin ben dalga; sensiz kıyıya çarpamam. Kısacası; sen benim her şeyimsin sevgilim.

Bu dünyada değişmeyen üç şey vardır; güneş doğacak, rüzgar esecek ve seni hep seveceğim.

İçinde sen olmadan hayat nedir? Sadece bir kara delik. Sonu yok, başlangıcı yok, anlamı ya da neşesi yok, huzuru ya da uyumu yok. Seninle tanıştığımda olmam gereken kişi olduğumu hissediyorum. Seni tüm sınırların ötesinde seviyorum.

Seni her düşündüğümde bir çiçeğim olsaydı, bahçemde sonsuza kadar dolaşabilirdin. Seni çok özlüyorum ve çok seviyorum.

Artık mutluluğun neye benzediğini biliyorum. Sana benziyor… Melek yüzlü sevgilim, seni çok seviyorum.

Diğer Güzel Sözler

Hasretimsin.Net Güzel Sözleri

Cemal Safi'nin Tek Hece Aşk şiirinde "Yaşanmadan çözülmeyen sır" olarak tanımladığı aşkı daha iyi anlatabilecek bir cümle aklınıza gelir mi?
Mevlana'nın "Aşk sandığın kadar değil, yandığın kadardır" dizesindeki derin maneviyatı farketmemek mümkün müdür?
Bir kalıba koyulamayan, herhangi bir zamana sığdırılamayan, miktarı ayarlanamayan bir duygudur bu.
Aşkın büyüklüğü kalpleri ısıttıkça kelimeler kalpten yola çıkıp dile gelir. Romantik diyaloglar hiç çıkmaz akıllardan.
Kelimelerden taç yapıp da saçlarına takmak ister sevdiğinin, aşktan yandığı zamanlarda... Siz ona en çok hangi aşk sözcüklerini yakıştırırsınız?
Sevdiğinizin gözlerine bakarak dile getirmek isteyeceğiniz, kimi zaman da utangaç bir çiçeğin yakasına iliştireceğiniz aşk sözleri vasıtası ile aşkınızın kalbini çalabilirsiniz.
Diğer yarınızın etkileneceği, kalbinizin en derininden gelen kısa ve öz etkileyici aşk sözleri ile de sevdiğinizi şaşırtabilirsiniz.
Bu tatlı aşk mesajları kalpten, derinden gelir, sevgilinize özel ve akılda kalıcı bir şekilde dokunmak için uzanır.
Sevdiğiniz birini seçin ve romantik hediyenizin yanında sevginizi şahane kelimelerle şaşırtın:

1 thoughts on “Aşk Mesajları”

  1. Her sabah senin sesinle ve kokunla güne başlayacağım zamanları iple çekiyorum sevgilim. Seninle aynı hayata adım adım ilerlerken, birlikte yaşlanacağımız düşüncesi beni o kadar çok heyecanlandırıyor ki asla anlatamam bir tanem…

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hasretimsin.Net By CrueL
Scroll to Top