Ayrılık Sözler

Ayrılık Sözleri Mesajları

Ayrılık hasreti çekenler ve bu durum için karşısındaki kişiye bir söz söylemek isteyenler doğru yerdeler. Sosyal medya platformlarından durum olarak paylaşabileceğiniz ayrılık ile ilgili sözleri yanı sıra kısa, uzun, anlamlı, duygusal sevgiliye ayrılık sözleri seçenekleri için ayrıntıları inceleyebilirsiniz. Ayrılık sözleri 2023 seçeneklerini göz atıp ister resimli isterseniz metinli olarak kolaylıkla kopyalama imkânına sahipsiniz. Ünlü şairlerin ayrılık sözleri seçeneklerinin de içinde bulunduğu ayrılık mesajları ve sözleri aşağıda yer alıyor.

Ayrılık Mesajlar

Ayrılık Sözleri, kısa etkileyici ve özlü mesajları maddeler halinde listeledik. Aşırı anlamlı yazıları, sevgilinize, eşinize veya arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Duygusal Ayrılık Sözleri Sevgi ve aşk bu hayattaki en güzel duygulardan olmaktadır. Hele ki sevdiğimiz kişiden karşılık gördüğümüzde dünyanın en mutlu insanı olabiliriz. Asla bu muhteşem rüyadan uyanmak istemeyiz. Sevdiğimiz kişiyle olduğumuz zamanlarda hayat çok daha pozitif ve anlamlı gelmeye başlar. Bu yüzden de hiç bitsin istemeyiz. Fakat bu mutluluk bir gün ayrılık ile bozulabilir ve mutsuzluğa sürüklenebiliriz. Bu zamanlarda kişiler ayrılığın oluşturduğu mutsuzluğu sonsuza kadar sürecek gibi düşünerek umutsuzluğa kapılmaktadır.

Mutluluk rüyasında iken birden her şey eskisi gibi monoton ve sevgisiz olmaya başlar. Hayatta en sevdiğiniz kişiden ayrılmak bütün hayatın yükünü tekrar omuzlarınıza yükler ve hayatı anlamsızlaştırır. Birçok kişinin yaşadığı bu durum yüzünden Duygusal ayrılık sözleri söylenmiştir.

Bu sözlerden de görebileceğimiz gibi bu durum insanların hayatlarını son derece etkilemektedir. Duygusal ayrılık sözlerinden anlayabileceğimiz gibi ayrılan kişiler bu durumun neden olduğunu ve ne kadar üzgün olduklarını belirtiler. Siz de eğer bu güzel sözler ile kendinizi ifade etmek istiyorsanız aşağıdaki cümleleri okuyabilirsiniz.

Mutlu ol ki, bensiz kaldığına değsin.

giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir

Sen gittin artık yoksun ve boşuna yağıyor yağmur. Birlikte ıslanamayacağız ki.

sevda yolunda gezmek varımış.
seven insanı elinde tutmak varımış.
sonrada kalbini kırmak’ta varımış.
bu acımasız dunyanın sonunu da görmek varımış.

Bana kalan gözyaşlarım olsa da, inadına resimlerine aşık olacağım.

biz seversek adam gibi severiz….
mezardan çıkma ölü gibi değiliz…
sevdiğimizi kaybedince…….
mezara da girerizzzzzz………..

Gidiyorum hayatından, gözlerinin buğusunu, yüreğinin kokusunu aldım gidiyorum.

hiçbir kadın hiç bir erkeğe boyun eğmez eğemez ama hiçbir erkek bir damla göz yaşına değmez

Sensizliğe yelken açtı gözlerim, sensizlik oldu yeni dertlerim.

Sevmeye Engel Değil mesafeler.. Geçici Bu Ayrılık…. Bir Rüya Farz et Sonunda Zafer Bizim Olacak sabret

Sende haklısın be sevgili ucuz yüreğine ben pahalı geldim. Şimdi gidiyorum elveda sana.

Dilde söylenecek şarkımı kaldı mecnundan keremden farkım kalmadı artık ecelden de korkum kalmadı beni paramparça kırda öyle git.. Mutluluk hakkımdır diyemem artık nasibim ağlamak gülemem artık Senden başkasını sevemem artık kalbime kilit vur da öyle git..

Yalnızlık hep güzeldir. Ama şu sensizlik yok mu, gel canımı al diyor.

Denizin dibinden bir avuç sevgi çıkarırken vurgun yedi dalgıç ciğer bitse de yürek atmakta çünkü sevgi dipte hala ışıldamakta..

Elveda dercesine bakan gözlerine eyvallah dercesine çeker giderim be güzelim.

Dağlara duman duman, hasret çöker, dağlara göz yaşlarım yağmur olur, yollara gönlümde bin yel eser, uzar gider daha sonlara… Ağlama, ağlama sen gözbebeğim, ağlama yalnız seni seveceğim, unutma ölsem bile döneceğim, inan gülüm sen ağlama…

Ayrı kalmak çok kötü bi şeydir. Özlüyor mu, unutuyor mu bilemzsin.

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün, bu ayrılık şarkılarını kurşuna düzeceğim. Seni benden ayrığı için kaderimi mahkemeye vereceğim. çok şey mi istedim senden hiç farkında olmadan bir çiçeğin bile kıymeti var sararıp ta solmadan bıktım artık bıktım hep sana hep bana hep bu umutsuz aşka ağlamaktan tek korkum Allah tan birde sensiz kalmaktan…

Bir kadın sizden vazgeçiyorsa, sebebi sizi sevmemesi değil, sizin yeterince çaba göstermemenizdir.

Bu yaşamdaki her şey yalan ve sen benim için bulutlar arkasındaki dokunulmamış bembeyaz bir sevgi yumağısın, ve şunu da biliyorum ki tüm sevgime rağmen bu yaşamda sevgisine layık olmadığım tek insan sensin. Sen ki en güzel sevgilere ve en muhteşem duygulara layıksın.

Bir gidişi asla tek kişi hazırlamaz. Biri iter, diğeri gider.

Bu gülü sana vereceğim son hediyem maalesef ben sana bu gülü verecek kadar alçağım; ama yine biliyorum ki sen bu gülü alacak kadar alçak gönüllüsün..

Bir yere kadar üzülmek bir yerden sonra vazgeçmeyi bilmek gerekir.

Bu gece rüyama gir gizlice sımsıkı sar öp kokla iyice sonra isyanlar savur küfret güzelce ve sonra çek git gitmen gereken yere yolun açık olsun.

Bir gün benden şikayet ettiğin ne varsa özleyeceksin.

Bu duvarlar duysa hıçkırığımı belki beni anlardı kalbimde bir umut gönlümde bir alev beni unutana söyleyin beni unutanı ben unutmadım elbet dönecek ya dönecek yada bu kalp onsuz ölüp gidecek.

Biz ayrıldık ama şunu unutma yaşadığın şehirde beni sana hatırlatacak çok şey var. Baktığın her yer, gördüğün her nokta ve ayak bastığın her toprakta benden bir şeyler var. İşte unutamamamın sebebi de bu. çünkü bu şehrin her noktasında bizim anılarımız var.

Ölüm gibidir ayrılık. O yüzden bekleme gidenleri, ölüler dirilmez.

Bitmesin isterdim umutlarımız. Bitmesin isterdim duygularımız. Ne çıkar sel olsa göz yaşlarımız. Her şey bitti artık bil bundan sonra..

Birini kaybetmek istiyorsanız onu çok sevin yeter.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.

Giderek daha çok seviyorum seni demişti. O yüzden gitti demek ki.

Bir gün sevgilim sordu Aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye. Ertesi gün gördüm onu bir başkası ile. Kulağına fısıldadım AŞK ızdıraptır diye.

Ayrılık dilinden ne olur sanki sen gittin ellere ben de ölüme.

Bir gün sende seversin Bir gün sende ağlarsın O zaman ben gelirim aklına Belki geri dönmek bile istersin Ama vakit çok geç olacak Elimde değil seviyorum, özlüyorum Hep de öyle olacak.

Gidenin arkasından nokta koyacaksın ki gelenin ismi büyük harfle başlasın.

Bir gün bensiz bir yerde ağlarsan her düşen göz yaşında beni hatırla hafifçe yağan bir yağmurda saçlarını okşayan her damlada beni hatırla hiç aşık oldun mu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla..

Lades bitti cici kız, artık aklımda değilsin.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin takılır kalırsa uzaklara hele kulakların deli gibi çınlarsa zamansız,bil ki bir yerlerde özleniyorsun.

Gitmek istiyorsa, bırak gitsin! Aklı seninle olmayanın bedeni yanında olmuş ne yazar?

Bırak yanın da olayım, sana sevgimi anlatayım. baktın olmadı, ölümüm kanıtlayacaksa sana olan sevgimi, senin için ölmeye ben çoktan razıyım.

Bazen başını alıp gitmek istersin. Yalnızlığın hemen laf sokar. Gidecek yerin mi var sanki!

Bırak bu sevgimiz tertemiz kalsın sen benim içimde kanayan yarasın. bir gün gelir belki beni anlarsın dönüp te yüzüme nasıl bakarsın.

Şunu bilmelisin ki ben hava soğuyunca değil, senden soğuyunca üşüdüm. Elveda

Bir umuttu yalnızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki, gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belki de, belki bel kilerle dolu bir hayattı bu..

Hiç kimse vazgeçilmez değildir ve hiç kimse kendini vazgeçilmez sanan biri kadar aptal değildir.

Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. uzanır yetişemezsin, yetişir dokunamazsın, dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın.

Elveda dercesine bakan gözlerine eyvallah dercesine çeker giderim be güzelim.

Bir sevgilim var uzakta Yüzünü göremediğim, sesini duyamadığım Bir sevgilim var uzakta Elini tutamadığım, saçına dokunamadığım Ama gün gelir sevgilim bana dünden yakın olur.

Unutmak zaman ister demiştim, yanılmışım. Zaman değil yürek istiyormuş. O da sende kaldı.

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

Gittin de ayrıldık mı sanıyorsun? Sen orda sigaranı yakarsın, külü benim içime düşer!

Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık.çünkü sen rüzgarın coşturduğu bir toz bulutusun.Bugün bana esersin yarın ellere…

Ayrıldık işte her şey dilediğince olsun pişmanlık gözyaşlarına on numaralık gülüşüm koysun.

Canımı acıtan ne biliyor musun “Ben senin mutluluğunu istiyorum” dedi ve aldı gitti.

Üstüne basarak söylemiştim seni seviyorum diye. Sen ise üstüme basa basa gitmeyi tercih ettin.

Ekmeğime hoşça kal sürdün ya sen, ben şimdi ‘aşk’ karınla; sana, ne şiirler yazarım.

Ne zormuş insanın sevildiğini sanması. Tırnaklarıyla kazıdığı bir aşkta, tırnak kadar değerinin olmaması.

Görmeden varlığına inandığım ve içimde yaşattığım sadece Allah var, gidersen unutulursun o kadar.

Şimdi yalnız yürüme zamanı. Unut gitsin her güzel anı. Ben sararım yalnız yaramı, sen git yaşlarım akmadan.

Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucundan birinin hayatından geçmiş oldun!

Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim.

Adını bile duymak istemediğin insanları her gün görürsün, yüzünü görmekten hiç bıkmayacağın insanla aranda kilometreler vardır.

Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim.

Beni terk ettiğin gün, saçlarından bir tel koparıp asacağım kendimi. Beni terk ettiğin gün, kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime.

Hayat öyle bir noktaya getirir ki insanı, eskiden. Hiç bitmesin dediğin günlere, keşke hiç yaşamasaydım dersin.

Ay doğarken bir söğüdün arkasından, gül yüzünde sisli bir esintiyle, akşamın göçüsüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün unutma.

Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni.

Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gün silerim. Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç. Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz. Her şeyi unuturda şu gönlüm bir seni unutamaz.

Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kirpimi kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı.

Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık. Çünkü sen rüzgarın coşturduğu bir toz bulutusun. Bugün bana esersin yarın ellere.

Bir mültecinin vatanı ya da bir kölenin hürriyeti kadar uzak olsan da; sende hep gurbeti yaşasam da olsun: yeter ki beni yüreğinden sürgün etme.

Diğer Güzel Sözler

Hasretimsin.Net Güzel Sözleri

En Güzel Sözleri Siz Değerli Ziyaretçilerimiz için Bir Araya Getirdik. Tüm Sevdiklerinize Sms, Whatsapp ve Diğer Sosyal Ağ Paylaşım Uygulamaları ile Rahatlıkla Paylaşa Bilirsiniz. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler.

Ayrılık sözleri, sosyal medyada en çok paylaşılan konulardan birisi olmakla birlikte özel olarak da gönderilmek için sıkça araştırılıyor. Ayrılık sözleri ve mesajları göndermek için duygularınıza tercüman arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ünlü şairlerin söylemiş olduğu ayrılık ile ilgili sözleri burada bulabilirsiniz. Kısa, uzun, anlamlı, duygusal ayrılık sözleri ve mesajları için hem resimli hem de yazılı seçeneklere haberimizde yer verdik. İşte, 2023 kısa, uzun, duygusal ayrılık sözleri…

Ayrılık Mesajları

Ayrılık, bir ilişkinin ve bağlarının tamamen koptuğunu, herhangi bir yolla son bulduğunu ifade eden terimdir. Evli çiftlerde bu terim resmileştiğinde boşanma olarak adlandırılmaktadır. Ayrılık sözleri ise günümüzde sıkça karşılaştığımız sözler arasında yer almaktadır. Ayrılık sözleri paylaşmak isteyenler duygularına tercüman olacak nitelikte kısa, uzun, duygusal ayrılık sözlerine bu başlık altından ulaşabilecekler.

1 thoughts on “Ayrılık Sözleri”

  1. Hüzün KAPISI

    Tam Aradığım Site. Uzun Zamandır Yoktu Böyle Siteler. Nasıl Geldim Bilmiyorum Ama Çıkamıyorum. Teşekkürler.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hasretimsin.Net By CrueL
Scroll to Top