Resimli Cuma Mesajları

Resimli Cuma Mesajları İle İlgili yazılar, resimler ve bilgileri sizler için derledik

  * Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.  

Resimli Cuma Mesajları

ayet ve sureli resimli cuma mesajları

Güzel ve anlamlı yeni cuma mesajları, resimli, ayet ve dualı bir şekilde sunuyoruz.

Cuma günü İslam alemi için çok önemli bir gündür, çünkü Müslümanlar bu günü haftanın en kutsal günü olarak kabul ederler. Kuran-ı Kerim’de cumanın önemini anlatan Cuma Suresi, Müslümanlara cuma namazının farz olduğunu ve bu ibadetin ne kadar güzel bir güne sahip olduğunu hatırlatır. Bu suretle ayrıca, cemaatle yapılan ibadetin daha fazla sevaba ve berekete vesile olacağı vurgulanır. Cuma gününün özel durumunun yanı sıra, bu günün toplum içinde birlik sırası ve beraberliği pekiştirmek adına da önemli bir rolü vardır. Bu sebeplerden dolayı, Müslümanlar için cuma günü hem dini açıdan hem de sosyal açıdan büyük bir anlam taşır.

Cennet bahçelerinin gülleri yüzünüze, bülbüllerin nameleri dilinize, Allah’ın sevgisi gönlünüze ve bu güzel günün bereketi üzerinize olsun.

Rabbimizin buyur kulum hitabıyla müşerref olanlardan olmamız dileğiyle… Hayırlı Cumalar

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun ne de dostlar unutulsun. Cumanız Mübarek Olsun…

Rabbim Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennet te gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

Esirgeyen ve Bağışlayan Allah’ın adıyla “Her türlü hamd ve övgü, kuluna Kitab’ı indiren ve onda hiçbir yanlışlığa yer vermeyen Allah’a mahsustur.” (Kehf, 18/1) Dualarınızın kabul olması dileğiyle.

Allah’ım; Yolda olana “Selâmet” Hasta olana “Afiyet” Darda olana “Metanet” Nasip Eyle.. Hayırlı cumalar.

WhatsApp
Facebook

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top