Aşk Sözler

Aşk Sözleri Aşk Mesajları

Sevgiliye aşk sözleri, romantik ve samimi mesajlarla sevgilinize olan aşkınızı ifade edebilirsiniz.
Eşe aşk sözleri ise, eşinize olan sevginizi dile getirerek ona ne kadar değerli olduğunu hatırlatabilirsiniz. Aşk ile ilgili en güzel sözler, aşkın gücü ve anlamı hakkında insanların derin düşüncelerine ve duygularına hitap eden sözlerdir.
Bu sözler, sevgililer arasındaki bağı güçlendirebilir ve kalpleri birleştirebilir.
Aşkın gücünü her zaman hatırlayarak, sevdiklerimizi her zaman özel hissettirecek sözler söylemeye çalışalım. İşte, 2023 yılının en çok beğenilen anlamlı, etkileyici, romantik ve duygusal aşk sözleri ile kısa, uzun, resimli aşk mesajları…

Aşk Mesajlar

Aşk Sözler, kısa etkileyici ve özlü mesajları maddeler halinde listeledik. Aşırı anlamlı yazıları, sevgilinize, eşinize veya arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

ne zaman denizler çöl çöller deniz olursa işte ben seni ozman unutacağım…

ben senden saçını süpürge etmeni istemedim elektriklisini isterim yanlış mal gönderdiniz

gözüm de bir damla yaş olsan seni kaybetmek icin aglamazdım

sevdiğin adam seni sevmiyorsa onun peşinden koş onu bırakma sonunda sen üzülürsün

beni ateşlere at bütün vücudum yansın yalnız kalbimi bırak çünkü orada sen varsın…

a$k dudaklarında kahkaha değil gözlerindeki yaştır maksat sevgi uğrunda ölmek değil uğrunda ölecek sevgili bulmaktır…

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, Ölsem ruhum daima seninle kalacak,
Kapanırsa gözlerim hayatta inan ki son sözüm seni seviyorum olacak.

gönülden gönülle bir yol geçer gönlümün yolu senden geçer gözler gördü seni yürek sızladı aşkınla yandı kül eyledi bu sevda beni aşkın dergahına kol eyledi mecnun leylayı kerem aslıyı bende seni bu gönlüme yar eyledim..

Ey utangaç sevgili Bir ömur seni beklemekle geçicekse eğer Bir ömur seni beklemeye değer

Güzel şeyler hiç bitmesin, mesela senin sevgin.

Issız bir çölde bulduğum su misali seviyorum seni. Hayatımda değer verdiğim en güzel varlık. İyi ki varsın.

Çünkü her bir zerrem aşık her bir zerrene.

Gülümse biraz, ilaç alacak param yok çünkü…

Yanlış olduğunu bile bile yürüdüğüm yolsun sen. Onunla kavga etmeyi, başkasıyla gülmeye değişmem. Yemin ederim intiharsın sen seve seve edilen.

Telaşımı hoş gör, ıslandığım ilk yağmursun.

Aşk; tam anlamıyla seni gördüğüm anda ya da sesini duyduğumda kalp atışımın sanki yanımdan atlılar geçiyormuş gibi atmasıydı

Korkmayın doya doya sevin sarmalayın sevdiğinizi.

Aşk asla ölçülemez, sadece hissedilebilir. Hayatımı cennetin renkleri ile boyadın. Aşkın benimle olduğu sürece başka bir şey istemiyorum!

Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım, Kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine koy.. ben hep oradayım!!

Aşk görülemez, sadece hissedilebilir diyorlar. Fakat yanılıyorlar. Gözlerinde gerçek aşkı defalarca gördüm. Ve hayatım boyunca gördüğüm en güzel şey buydu.

Hayatıma girdin ve dünyamı tamamen değiştirdin. Kontrolümü kaybettim. Ben artık tamamen değişmiş bir insanım. Kalbim artık bana ait değil, senin. Sana derinden ve deliler gibi aşığım sevgilim.

Aşkın olmadan hayatta kalamam çok zor. Çünkü etrafımda olmadığın zaman boğulmuş gibi hissediyorum. Her geçen gün sana olan aşkım daha da artıyor. Seni çok seviyorum.

Her gün yeni bir şarkıda buluyorum seni ve güzel gözlerini. Ruhumu besleyen, benim olduğum yerden çok daha başka bir yere götüren, bana herkesten farklı bir haz veren bu başıma gelen. Aşkımız daima ilk günkü alevi ile yanmaya devam etsin sevdiğim…

Ben aşkla büyüyorum sevgili, seninle bırakıyorum çocukluğumu geride. Seninle çizgiler düşüyor alnıma, gözlerimin etrafına. Ben seninle ben oluyorum sevgili.

Ey aşka anlam veren kadın; niyetim senle yaşayıp, senle büyüyüp, senle yok olmaktır bu dünyadan. Zira senin olmadığın dünya yaşanmaya değer değil.”

Aşk çare midir yalnızlığa? Yoksa tutsak mı eder yüreğine?

Ya da uçurur mu kafesindeki çırpınan kuşu, özgür bırakır mı? Aşk nedir sahi? Aşk sevmektir sevginin de doz aşımı yoktur. Her gece onu düşünmekten saatim ilerlemez oIdu. Kim sorarsa saat kaç diye, cevabım hep aynı; O’na doğru.

Gözlerin gözlerime değdiği anda anladım sol yanım olacağını.

Gözlerime bakarken gözlerinin içi gülüyordu, nasıl sevmezdim? Sevdim. Çünkü bir tek ona sarılınca yuva gibi kokuyordu içim.

Yağmur başladı. Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın.

Seni ben canımın içinde sakladım. Kalbimin ta derinliklerinde…

Senin ve benim hikayem en sevdiğim aşk hikayesi!

Sensiz bir an bile sonsuza dek sürecek gibi geliyor!

Diğer Güzel Sözler

Hasretimsin.Net Güzel Sözleri

Aşk sözleri... Aşk, hissiyatın belki de en güzelidir. Birini sevmek, ona karşı bir şeyler hissetmek, insanı insan yapan duyguların başında yer alır. Aşkı güzel kılan durumlardan birisi de bu hissiyatı karşı tarafa belirtmektir. Aşk sözleri ve mesajları da de bunun için en doğru araçtır. Zira, uzun ya da kısa olması fark etmeksizin göndereceğiniz duygusal bir aşk mesajı dahi son derece özel ve anlamlıdır. Kimimiz aşk mesajı yazarken zorlanırken kimimiz ise duygularını çok kolay kelimelere döker. En güzel aşk sözleri, insanların kalplerine dokunacak, romantik ve özlü sözlerdir. Anlamlı aşk sözleri, sevgilinizin veya eşinizin kalbine hitap edecek ve onlara özel hissettirecek mesajlardır. Aşk mesajları, sevdiklerinize duygularınızı açıklamanın ve onları mutlu etmenin mükemmel bir yoludur.

1 thoughts on “Aşk Sözleri”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hasretimsin.Net By CrueL
Scroll to Top