Kurban Bayramı Mesajları

kurban bayramı mesajları

Kurban Bayramı Sözleri

28.06.2023 Müslüman aleminin heyecanla beklediği Kurban Bayramı geldi.
Bu özel ve güzel gün için sevdiklerinize, akrabalarınıza yollayacağınız Kurban bayramı mesajları bizden.
Sizde en uygun resimli, kısa komik kurban bayramı mesajlarını seçebilir, eşinize dostunuza yollayabilirsiniz.
Kurban Bayramı Mesajları, kısa etkileyici ve özlü mesajları maddeler halinde listeledik.
Aşırı anlamlı yazıları, sevgilinize, eşinize veya arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun. Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek Kurban bayramı ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Bayramın en güzeli aile ile geçen, en hayırlısı ibadetle dolandır. Kurban Bayramınızı hem güzel hem hayırlı geçirmeniz dileği ile!

Gülerek geldi Mübarek Kurban Bayramı, şimdi ellerim havada dua ediyorum Yaradan’a bu Mübarek Kurban Bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım Allah’ıma..

“De ki: Şüphesiz benim namazım, kurbanım, hayatım ve ölümüm hepsi âlemlerin Rabbi Allah içindir.” (En’ âm 6/162)

kurban bayramı sözleri

Kurban Paylaşmaktır, Kurban Kardeşliktir, Kurban iyiliktir, Kurban Berekettir! Kurban Bayramınız Kutlu Olsun.

“Kendilerine ait birtakım yararlara tanık olsunlar. Kendilerine rızık olarak verdiği kurbanlık hayvanlar üzerine belirli günlerde Allah’ın adını ansınlar. İşte bunlardan yiyin, sıkıntı içindeki fakiri de doyurun”. (Hac 22/28)

Kalpler sevgiyi paylaşmak, insanlar da yalnızlığı paylaşmak için vardır. Bu bayramı tüm sevdikleriniz ile bir arada mutluluk içinde , ağız tadıyla geçirmenizi dilerim. Kurban Bayramınız kutlu olsun. En içten dileklerim ile Kurban Bayramınız’ı tebrik ederim. Sağlık ve sıhhat ile daha nicelerine ulaşmak dileği ile!

Mübarek Kurban Bayramı bize, ailemize, tüm insanlığa sağlık, bereket ve huzur getirsin inşallah! Kurban paylaşmaktır, kurban kardeşliktir, kurban iyiliktir, kurban berekettir. En önemlisi Kurban, Allah’a yakınlaşmaktır. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban bayramı dileriz. Hayırlı bayramlar. Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı günlere haberci olmasını temenni ederim. Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun.

Kurban Bayramı Whatsapp Durumu

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun li, duaların kabul ve kurban bayramınız mübarek olsun!

Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Mutlu Bayramlar.

Sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz her bayram, özel anılarla dolu. Kurban Bayramınızda da sevdiklerinizin yanınızda olabilmeniz dileğiyle, sevgiyle dolu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Kurban Bayramı’nın tüm sevdiklerimize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Dualarımızın kabul olduğu, sevgi ve paylaşma duygularının doruklarda olduğu bir bayram geçirmeniz dileğiyle, Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramı’nın tüm sevdiklerimize sağlık, bereket ve mutluluk getirmesini diliyorum. Sizlerle birlikte nice bayramlara ulaşmak dile

Kurban Bayramı’nın tüm dualarınızı kabul etmesi ve yüreğinizdeki umutları yeşertmesi dileğiyle, sağlık, neşe ve mutluluk dolu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Kurban bayramı resimli mesajlar

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa hoşgörü, barış ve dayanışma duygularını aşılaması dileğiyle, sevdiklerinizle beraber mutlu bir bayram geçirmenizi

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle beraber nice mutlu bayramlar geçirmenizi temenni ederim.

Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa barış, sevgi ve hoşgörü getirmesini dilerim. Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramı’nın sevdiklerinizle bir araya gelme fırsatı sunması ve birlikte geçireceğiniz güzel anılarla dolu olması temennisiyle, bayramınızı kutlarım.

Kurban Bayramı’nın tüm Müslüman aleminin kalplerinde birlik ve beraberlik duygularını güçlendirmesini diler, sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmenizi temenni ederim.

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun 2023

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Kurban Bayramı’nın hayatınıza bereket getirmesi, sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz mutlu anılarla dolu olması dileğiyle, bayramınız mübarek olsun.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Kurban Bayramınız kutlu olsun! Sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

İyi ki varsınız, iyi ki hayatımdasınız. Kurban Bayramınız kutlu olsun sevdiklerim. Birlikte nice mutlu bayramlara!

Hayatıma anlam katan, sevgiyle dolu kalplerinizle bayramı paylaşmak benim için büyük bir mutluluk. Kurban Bayramınızda sevdiklerinizle bir araya gelerek, neşe ve huzur dolu anlar yaşamanızı dilerim.

kurban bayramınız mübarek olsun

Kurban Bayramınız mübarek Olsun

Kurban Bayramı’nın tüm sevdiklerimize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Dualarımızın kabul olduğu, sevgi ve paylaşma duygularının doruklarda olduğu bir bayram geçirmeniz dileğiyle, Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Sizinle geçirdiğim her Kurban Bayramı, kalbimde özel bir yer ediniyor. Sevginiz, destekiniz ve varlığınızla bayramlarımı daha anlamlı kılıyorsunuz. Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Kurban Bayramı’nın tüm sevdiklerimizle bir araya gelme fırsatı sunması beni heyecanlandırıyor. Sizlerle geçireceğimiz güzel anılarla dolu bir bayram diliyorum. Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Kurban Bayramı’nın tüm sevdiklerimize sağlık, bereket ve mutluluk getirmesini diliyorum. Sizlerle birlikte nice bayramlara ulaşmak dileklerimle…

Sevdiklerimle birlikte geçirdiğim her bayram, özel anılarla dolu. Kurban Bayramınızda da yanınızda olabilmek dileğiyle, sevgiyle dolu bir bayram geçirmenizi dilerim.

whatsapp durum resimli kurban bayramı mesajları

İyi Bayramlar

Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek, sevap niyetiyle etler dağıtalacakherkese.. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun…

Kurban Bayramı’nda sevgi ve hoşgörü dolu kalplerimizle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Sizlerle birlikte geçireceğimiz güzel günlerin, huzur ve neşe getirmesini dilerim. Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Kurban Bayramı’nın sevdiklerinizle paylaşmanın ve yardımlaşmanın önemini hatırlattığı bir zaman dilimi olmasını umut eder, tüm Müslümanların bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Kurban Bayramı’nda sevgi ve hoşgörü dolu kalplerimizle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Sizlerle birlikte geçireceğimiz güzel günlerin, huzur ve neşe getirmesini dilerim. Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Kurban Bayramı’nın bereketini evlerinize, sevgisini kalplerinize ve mutluluğunu yüzlerinize getirmesini dilerim. Bayramınız kutlu olsun.

İyi Bayramlar

Kurban Bayramı geldiğinde içimdeki sevinç ve mutluluk ikiye katlanıyor. Çünkü sizinle bir arada olma şansım var. Sevdiklerimle geçireceğim bayramlarımın en güzel nedenisiniz. Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Kurban Bayramı, sevdiklerimle beraber olmanın ve birlikte dualar etmenin en güzel zamanıdır. Sizlerle bir araya gelerek bu özel günü kutlamak benim için bir ayrıcalıktır. Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Kurban Bayramı’nın sevgi, saygı, yardımlaşma ve dayanışmanın ön plana çıkacağı, nefsani duygularımızı bir nebze olsun terbiye etmeye güzel bir vesile olmasını dilerim.

Diğer Güzel Sözler

Hasretimsin.Net Güzel Sözleri

Milyonlarca müslüman için yeri ayrı olan dini bayramlarımızdan Kurban bayramı başladı. Bu sene Kurban bayramında eşinin, dostunun, akrabasının, sevdiklerinin yanında olmayanlar için en güzel Kurban bayramı mesajlarını sizler için derledik. Hadisler ve Ayetler ile birbirinden güzel resimli Kurban Bayramı mesajları arasından dilediğinizi seçin ve sevdiklerinize yollayın onları mutlu edin!
Whatsapp, Instagram, Facebook, kısa mesaj (SMS) ve diğer platformlardan, sizler için derlediğimiz Kurban Bayramı mesajlarını ve görsellerini sevdiklerinizle paylaşın! İçeriğimizdeki anlamlı mesajlar, hadisler ve ayetler ile dostlarınızın ve sevdiklerinizin Kurban Bayramını kutlayın.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hasretimsin.Net By CrueL
Scroll to Top