islami Sohbet

İslami Sohbet Odaları

Dini Chat Sohbet ve Muhabbet Odalarına Bağlanın

Sitemizin dini chat bölümündeki odalar her biri kendine münhasır biçimde yönetilmektedir. Radyomuzu dinlemek istemezseniz “radyoyu kapat” sekmesine basmanız yeterlidir. Mobil cihazlarımızdan giriş yapmanız mümkün olmakla birlikte lütfen kurallar çerçevesinde sohbet ediniz. Bize her türlü istek ve şikayetleriniz için iletişim kutumuzu kullanınız.

islami sohbet odaları

islami sohbetislami sohbet siteleri var olan diğer sohbet sitelerine nazaran yaş ve düşünce bakımından daha olgun kişilerden oluşan bir topluluktur. İslami ve dini ve bilgilerin paylaşılıp kitaplarda okunmayan bazı konuların sohbet tadındadile geldiği ortamlardır. Ayetler ve hadisler ile sohbete keyf katan, birbirlerine karşı daha saygılı olan bu sitelere genel olarak bayanların katılması, sohbetin seviyesini daha üst seviyede tutmaktadır. İslami sohbet sitelerinde farklı inanç içinde bulunan, inandıkarı dini bilgilerini kendi aralarında tartışıp farklı dinler hakkında bilgi sahip olabilenler vardır.

Dini inaçlariki Farklı katagoride yer almaktadır. ilahi olmayanve ilahi olandin olmak üzereiki farklı düşünce adı altında toplanmıştır ilahi olmayandinler Konfüçyanizm, Taoizm , Şintoizm , Hinduizm ,Budizm,Caynizm , Dinka, Gana ve Maori inançlarıdır. İlahi olan dinler ise Yahudilik, Hristiyanlık ve İslamiyet adı altında sınıflandırılmış. Bu farklı inança mensup insanların hepsinin katıldığı islami sohbet sitelerinde bukadar farklıdin hakkında kolayca bilgi sahibi olabilirsiniz. Çoğu zaman gündem de olan Alevi – Sünni tartışmaları bile islami sohbet sitelerinde konu olarak ele alınıp çok güzel ve sevileyibir söyleşi olarak ele alınmaktadır. islamisohbet , islami chat siteleri sizlere bu bilgileri karşılıklı sohbet ederek bilgilendirme imkanı sunmaktadır. İslami sorulardan olusansoru cevap oyunu ruhunuzu dinlendiren ilahi ve tasavvuf müzikleri ile genişletilmiş islami sohbet siteleri aile yapısına uygun kurallar çerçevesindesize hizmet etmeye devam ediyor.

hasretimsin.net sanal ortamda dini sohbet ve islami chat denildiğinde yıllardır öncü konumda olan sohbet sitesidir. İçeride neler var, neler yok hızlıca bir göz atalım.

Ayrıca Nur Chat, Müslümanlar Için Bir Topluluk Ve Aidiyet Duygusu Sağlar, Özellikle De Kendilerini Yerel Cami Veya Topluluklarından Yalıtılmış Veya Kopuk Hissedenler Için. Başkalarıyla Dini Sohbete Girmek Rahatlık, Destek Ve Birlik Duygusu Ve Ortak Amaç Sağlayabilir.

Uygun Bir Nick Seçin

Örf, adet ve geleneklerimize uygun takma ad seçmenizi istiyoruz.

Kurallara Uyun

Genel sohbet kurallarımız vardır, görmek için /rules yazabilirsiniz.

Zorbalık Yapmayın

Başkalarını rahatsız edici her türlü davranış ve yazı paylaşımı yapılamaz.

3 Adımda Sosyalleş !

Size küçük ip uçları vererek hasretimsin.net içerisinde nasıl sosyal bir çevre kurabileceğinizden bahsetmek isteriz.
  • Doğru rumuz seçimi yapın,
  • Özel bilgiler konusunda dürüst olun,
  • Kimseye haddinden fazla güvenmeyin.
Scroll to Top

Yaş Sınırı

Hasretimsin.Net e katıla bilmeniz için 18 yaşını doldurmuş (reşit) bir birey olmanız gerekiyor.

Yardım

Tüm Sorun ve Önerilerinizi Çevrimiçi konumdaki yöneticilerimize #OperHelp odasından ulaşa bilirsiniz.

Bunlara Dikkat

Sohbet Odalarımızda Argo, siyaset, küfür, +18 sohbet ve chat yasaktır. Bu tür konularda ısrarcı olup kural ihlali yapan üyeler süresiz uzaklaştırılacaktır.

T.c Yasaları

Türkiye Cumhuriyeti Yasalarınca suç olarak belirtilen tüm maddeler sohbet sitemiz içerisinde de geçerlidir.

Mobil Cihaz

Mobil Akıllı Cep telefonlarınızdan giriş yapıyorsanız, çıkış yaptığınızda uygulamanın arka planda çalışmadığından emin olunuz.